Hava sıcak diye şort giyen kızlara küfür eden erkeklerin iticiliği ?

Havuzda mayo veya bikiniyleyiz dışarıya çıktığımızda ise hava sıcak diye etek veya şort giyiyoruz vede hemen laf atıyolar veyada küfür ediyolar sizce onlara ne denmeli?

Güncellemeler:
kısaca yobazlık yani

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• onların anası-bacısı yok mu?

bunun cahillikle alakası yok!

mağaralarına geri dönsünler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Erkek milletin laf atma gibi karakterliği maço erkeklerin olduğu grubunda alır..

Bunlar çoğu zaman laf atmanın sebebi ise hoşlandığı bir kıza laf atıp etkilemeye çalışmasıdır veya başka bir niyeti de olabilir..

Bazı arkadaşlarımızdan birine laf attı..Bende dedim laf atma şuna dedim..

Abi şuna mı denilir baksana fıstık gibi.. dedi..

Bende kız kardeşine böyle bir laf atsalar ne yapardın acaba dedim? Sustu kaldı..

10 dk sonra dedi ki : Benim sevgilim yok...Bi arayış içindeyim dedi...Sanal alem veya herhangi bir yerde bulunacak ortamda bulamıyorum dedi..Anca laf atıp sanşımı deniyorum dedi..Hoşuna giderse tanışıyorum dedi..Olmazsa boşwer dedi..

Kısaca laf atıp atmamasına rahatsız oluyorsan bu güzelliğini de göstererek karşıdakini etlkiliyorsun..O da buna tetikleniyor..HAklısın sıcaktır ama maalesef nasıl bir laf atacaksın ki?

0|0
    0|0
  • Şunlara laf atıp götlerini kaldırmayı olum ya .

0|0
    0|0
  • abaza millet, onları yapanların aynısını kız kardeşlerine uygulayacaksın ama nerde...

0|0
    0|0
  • kırodan bol ne var o yüzden bir kızın yanında mutlaka onu koruyacak biri olmalı. Örneğin ben Erkek olduğum halde paralı plaja giderim. abaza kıro görgüsüz çok oldukça bu sorun bitmez. kimin ne yaptığı kendini bağlar. Böyle yaratıkları kısırlaştırmak lazım. başka yolu yok.

0|0
    0|0
  • o laf atanlar köylerine geri dönsün

0|0
    1|1
  • Bunlar nedense kendi bacılarına söz geçiremeyip acısını dışarı da çıkartmaya çalışan tiplerdir. Banane abi kim nasıl giyiniyorsa giyinsin hoşuma giderse bakarım ama benim olamayacak bir kadına laf atıp egomu tatmin edecek kadar da hayvanlaşmam

0|0
    0|0
  • Kızları şimarttıkları için ve çıplak gezen kızlara bakarak olumlu pekiştireç verdikleri için kazma demeli. Şort ya da mini etek giyen kızlara diyecek bir şeyim yok. Çünkü yoruldum artık.

1|0
    1|0
  • Kabul edin bazılarınızda göstermek için giyiyo sırf.

0|0
    0|0
  • Salak lan onlar.

0|0
    0|0
  • afganistanda olsan da kelleni keserlerdi dostum :) suudi arabistanda recm uygularlardı :) şimdi sen yobaz bağnaz onlar falan diycen biliyom :D sana tavsiyem senle aynı renkten insaların arasında gez farkedilmezsin :) eğer istediğin buysa...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• böyle adilerle mhattab olmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Küfür etmek gereksiz ve oldukça yanlış .s

0|0
    0|0
  • Gevşek herifler :))))))

0|0
    0|0
  • kufur mu ediyorlar?

0|0
    0|0
  • bazı kızlarda sırf bu lafları duymak için giyiniyor ama.

0|0
    0|0
  • İstediğini giyiyorsun diye kimse kimseye küfür edemez..!

0|0
    0|0
  • kısa etek şort giyince laf atanlar oluyor ama küfür edeni hiç görmedim sen nerede yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • Mücoyu senin elinden alıcam görceksin kızaaaaammm

0|0
    0|0
  • üff sanane be slk .s de onlara

0|1
    0|0
Yükleniyor...