Özgürlüğünüze ne kadar düşkünsünüz,sınırlımısınız,sınırsız mı?

Özgürlüğünüze ne kadar düşkünsünüz,sınırlımısınız,sınırsız mı?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• özgürlügüme o kadar düskünüm ki evlenip coluk cocuga karısmak koca kahrı cekmek istemiyorum sevgili de istemiyorum yok niye aramadın onu giyme bunu yapma nerdeydin off gelemem ben böyle kısıtlamalara..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Inançlarınım bana müsade ettiği nisbette özgürlüğüme düşkünüm

0|0
    0|0
  • benim özgürlüğüm maddiyatla paralel :\ para olmadan bişey yapamayanlardanım maleseff..

yani kesinlikle madiyat düşkünü değilimdir ancak bir tası tarağı toplayıp çekip gitmek kafana göre yaşamak maddiyat ister. Hindistan seyahatim maddiyat ister :))

0|0
    0|0
  • ben hic ozgür olamadım anasını satym.. ne cektim beeea

0|0
    0|0
    • yazık sana panpa ben 17 yaşımdan beri özgür çocugum valla istedigimi yaptım her zaman :D

• panpa senin suratına nooollmuşşş :D tamam tamam sustum yapmıcam bir daha (bu arada veganın güzel bir şarkısıdır kendileri tamam tamam sustum )

• nooooooooooollllmuuss:@ şu kopeğe ne ekmek ne su verin

• Sınırsızım. Modem gibi kjhgfdcfg

0|0
    0|0
  • çok fazla,sınırsız

0|0
    0|0
  • Özgürlüğüme çok düşkünüm

0|0
    0|0
  • sınırlı tabi sınırsız özgürlük mü olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Oldukça fazla.

1|0
    0|0
  • param yetişmiyo

sınırlı net kullanıcısıyım

0|0
    0|0
  • tek kişilik hayatıma 2.bir kişiyi sokmayacak kadar düşkünüm

0|0
    0|0
  • ömrünün 45 yılını yemişsin, hala özgürlük diye bir şeyin olduğuna inanıyor musun sen? akvaryumda ki balığın okyanustakinden ne farkı var amcaaaaaaaa! biri sonsuzlukta yalnızlık çekiyor biri akvaryumda ne farkı var? özgürlük insanın ruhunda olmalı çoğunda bu ruh denen şey den var ama oraya bakmayı akıl edemiyorlar işte bu yüzden herkes özgürlüğüne düşkündür herkes onu arar ama bulamaz...!

0|0
    0|0
    • Ruhta olan özgürlük özgürdür,aramayacaksın yaşayacaksın,nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilirsen hiç bir zaman özgür olamazsın,

• Anca jetonun düştü be yiğen ben aslan sütü içerken sen inek sütü içiyordun,huyundan etkilendin sanırım,

• aslan sütünü darıcada içmişin sen emmi :D sende ki bu özgürlük düşkünlüğü ordan geliyor heral

Yükleniyor...