Seven erkek sevdiği kızın ayağını öpermiş doğru mudur?

Şimdi bir yazıda okudum seven erkek sevdiği kızın ayağını öpermiş doğrumudur hiç yaşadızmı yaşadıysaz nası bir duygu vede diyelim sevdiğiniz böyle bişi yaptı ne hissedersiniz ben merak ettim sordum var mıböyle acaba diye ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• öyle birini bulursan banada haber ver..!

0|1
    0|0
  • iyyyyyyyyyyyyyyy öyle yapan bir erkekten ben sogurum saolsun öyle sevmesede olur :D

0|1
    0|0
    • soğurmussunuz niçin vede neden böyle seven birini bulmak bu devirde zor değilmi sizce ?

• herşeyin hayırlısı ablam adam gibi sevsin dürüst olsunda hem erkek hemde kız için gerisi gelir zaten :)

• aynen :D

• manyaktır o diye düşünürüm :D

0|1
    0|0
    • niçin manyaklık neresinde varkı sizi çok seviyooo çok ama çokk çokk diyelim öperse ay aşkım sen manyakmısın diycen :))

• ben size demedim zaten :)) de ama öyle yaprsa bende bunu derim o uyuz sevgilime :))

• Erkek sevdiği kızı namusum deyip alnından öper, bence.

0|0
    1|0
    • ablam zaten namusu gördüğü için ayağını öpmüş görmesse sevmesse öpmez zaten demekki çok ama çok seviyo erkek bu yüzden öpmüş :))

• bana namusum dese ayrilirim zaten o ne mk

• iyi tamam da ne demesini bekliyosunuz çook merak ettim size ben senle vakıt geçirmek için mi takılıyorum diyecek :))

• saçmalık ya olur mu öyle şey

0|0
    0|0
    • niçin saçmalık kii böyle birni bulduzda saçma demenizmi kaldı ilginçsiz siz kızları anlamak zor

• İğrençleşmeyin lütfen...

0|0
    0|1
  • hiç öyle birşey duymadım ama yapmasına gerek yok yapsa da bende ekstra bir durum hissettirmez gereksiz yani

0|0
    0|0
    • niçin gereksiz ben şahsen sevdiğim var diyelim evlendik yorgunum eve geldim gelip ayakarımı yıksa çok mutlu olurum bunun bir anlamı var eşin sana değer veriyo seviyo anlamında sırf ayaklarımı yıkadı diye değil sevmesini ön plana attım ben kendimde yıkarım zor değil sevginin artısı eksisi olmaz diye düşünüyorum ben ...

• yok ben yaptırmam zaten düşüncem aynı ama o surat ifadesini görmek için sorabilirim aslında ne tepki verecek acaba :D:D

• bi deneyin ablam ne diycek :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...