Barcelona mi b. munih mi hangi takımın kadrosu daha iyi?

Barcelona; Steven, sergio roberto, pique, umtiti, alba, busquest, rakitic, iniesta, messi, suarez, neymar

Bayern munih; neuer, lahm, boateng, hummels, alaba, vidal, renato sanches, muller, robben, douglas costa, lewandowski

Hangi takımın kadrosu daha iyi?

• Barcelona
    A seç
  • Bayern Münih
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• Arda turan yok aaaa çok ayıp hhjhghg barcelona

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bayern kadrosu açık ara üstün. Mesela şöyle diyelim Bayern'den herhangi bir oyuncuyu çıkart oradan yerini dolduracak aynı kalitede oyuncusu mevcut.
    Fakat Barcelona'da öyle değil Iniesta'sız Barcelona'yı izledim yeminle çatır çatır puan kaybediyorlar orta saha var ya yol geçen hanı MSN 3 lüsü bir b*k yapamıyordu besleyecek adam yok çünkü Neymar ile Messi orta sahaya geliyorlar kaç defa aynı. Orta seviye takımı dahi zar zor ittire kaktıra rastgele ortadan gol atabildiler.
    Ayrıca Barcelona'da sadece bir kaç yıldız var bireysel olarak iyi oynayan fakat Bayern takım oyunu oynuyor oyuncuların egosu yok ben şu kadar gol attım sen beni geçmiceksin tarzı egoları yok. Mesela Suarez normalde Messi'ye fark bindirir ama Messi geçen sezon geçilince ırın kırın yaptı ego var yani. 2013 yılında Bayern ezdi Barcelona'yı resmen.
    2015 diyen olursa Barcelona'nın gönderdiği ajan pep ile Bayern tabi yenilir zaten kadroya bir bakıyorum Bayern kaybetmek için sahaya çıktığı belli. Dizilişe bak 4-6-0 böyle diziliş mi olur. Lewa'yı kanata koymuş. Alonso'yu stoper oynatıyor defansta saçma sapan diziliş yani Bayern'in içine etmek için gitti oraya zaten. Ancelotti toparlar pasif futboldan aktif futbola geçirir Bayern'i.
    Kısaca Bayern'in kadro kalitesi havada karada her açıdan Barcelona'dan iyi.
    Barcelona'da Iniesta ile Suarez'i çıkart La Liga'da Deportivo'dan farkı olmayan bir takım haline bürünür.

0|0
    0|0
    • Bu sene eslesirler umarım bakalım nasıl sonuçlar ortaya çıkacak

• Eşleşmelerini çok istiyordum ama PSG çıktı şanslarına. Bakalım elemelerde sürprizler yaşanacak mı.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Munih kaleci ve defans olarak ağır basıyor Barçada orta saha ve forvet olarak ağır basıyor genel değerlendirirsek iki takımın kadrosuda çok iyi ama ben Bar. a diyorum.

0|0
    0|0
  • Barcelona kadrosu daha iyi ama Münih organize bir takım ikisi de mükemmel.

0|0
    0|0
  • Munih

0|0
    0|0
  • barca tabiki ama munih daha organize nedense

0|0
    0|0
    • Tabiki derken çok daha mı iyi

• Nerde açık ara önde kardeşim ya. kale defansta mumih bariz üstün ortasaha eşit birtek hücumu iyi barcanin

• evet defansif açıdan dediğin doğru

• sadece messi yi bile saysan dünyadaki diğer tüm takımları yener bence barcelona. çünkü o bir uzaylı

0|0
    0|0
  • A... Barcelona

0|0
    0|0
Yükleniyor...