Erkek arkadaşınızın evli bir bayan arkadaşı ile telefon muhabbetleri oluyosa ???

arkadaslar kzı arkadasım bir erkek arkadası ile ciddi niyetle tanıstrdı ..ama benden önce basbasa yemek yedklerini muhabbetlerinin iyi oldugunu ve benden sonrada bu muhabbetn devam ettiğini öğrendm lakin ben bundan çok rahatsız oldugumu muhabbetinin kesmesini istedim..ama bugün arkadaşımı arayıp hal hatr sorduktan sonra artık ebru seninle laubali olmamamı istio demiş.. ve görüştüğüm kişi bunu bana söledi canm çok sıkıldı.. muhabbetlerinin fatrasını bana kesmiş gibi yaptı.. vee ilişkiyi bitrdim sizce doğru yapmısmıyım ?

Güncellemeler:
ve arkadasım şimdi facesine yazmıs ..yasal uyarı kimseye alışmayın... bir gün bir kız çıkar sizi ondan ayırırr demek istemiş yani...
ayrıca bu bahsettiğim aradaki kişi kadın evli cocugu var

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• hoppala paşam

malkra keşan

zokayım böyle anlayışa

sen ne demişin

o da gitmiş yetiştirmiş!

yah öküz yAh

1|0
    0|0
    • aynen bide gitmiş sanki kendi alakayı kesmek istemiomus da benm istediğim için kesmek istediğini sölemiş kürt işte öküz

Erkekler Ne Diyor 8

• işkillendim!

1|0
    0|0
    • bende.. hemde nasılll bir erkek muhabbeti çok iyi oluo muhabbetn kesilmesini istemesnden sonra kız facesine kimseye alısmayın yazıo.. ben bu kusku ile yasayamam

• Kapı eşiklerinden eğilerek geçersin artık.

Malum; takılmasın boynuzlar..

1|0
    0|0
  • belki seni seviyordur ama sadık biri değil o kesin

1|0
    0|0
    • dün evelndikten sonra seni üzmekten korkuorum demişti... merak etmiştim..Allah teker teker çıkarttı

• 2 hafta görüştük zaten özlencegini sanmam :) tamam birazdan yatıcam o azamn ...

• yanii sen bilirsin yinede

• evet doğrusunu yapmışsınız.bazıları insanları kullamaya hatta sonrasında dalga geçmeye çaılışıyor

1|0
    0|0
  • çok doğrusunu yapmışsın

1|0
    0|0
  • en iyisini yapmışsın normal bir durum değil açıkcası bu .tamam senden önce konuşuyor olabilir.önyargının belini kırmak istiyorum şuan başbaşa evli bir kadınla yemek yemeye kadar gittiyse görüşmenin sonu orda bitmemiştir.tebrik ederim mantıklı bir karar :)

0|0
    0|0
    • ohh :) bende tesekkr ederm şimdi sizin yorumlarınız sayesnde içim daha rahat :) erkek kızı arıo madem böle mubbbeti kesme niyeti var neden muhabbet edip daha sonra alakayı kesmek istediğini sölüo ya da bunu söleyecek kadar ne denl,i ilşkileri var ki arayı sogtmak yerine tl de yüüne sölüo değilmi

• ilgi duyuyor...

• İlgi duymaktan öte diyelim cinselliğe dayalı

• "Arkadaşı" diyorsun bak kendi ağzınla.. Niye battı ki bu kadar? Yanlış ve fevri bir tutum olmuş seninki.. Üzüldüm çocuğa.

0|0
    0|0
    • Güncellemeyi de okuyunca kesin kararımı verdim senin hakkında. Paranoyaksın sen bildiğin.. :))

• yuh be evliyse o kişi belki de kendi ilişkisini örtmeye çalışıyordur

0|0
    0|0
    • benim çocukla aramı yapıp aranızı ben yaptımm muhabbet etmeye hakkım var demeye getirerek işi getrmeye mi çalısacaktı bilmiorum.. yol yakından farkına vardım Allahtan..

Kızlar Ne Diyor 4

• O değil de erkek arkadaşın patavatsızmış biraz, denge problemi varmış. Yani hiç lüzumu yokken yaptığı saçmalığa bak. Üçünüz de hem haklısınız hem de haksız... Sen, çocuğun geçmişini bildiğin halde geçmişinden etmeye çalışmışsın, evli olan arkadaşın, sizin sevgililiğinize saygı icabı en çok da sana saygı icabı hal hatır sormaları kesmese bile telefon konuşmaları ya da çok sıkı muhabbete girmeleri azaltabilir ya da daha sınırlı ölçülerde, göze batmayacak dereceye getirebilirdi, erkek arkadaşın da aynı keza başının bağlı olduğunu dşünerek daha itinalı dikkatli olabilirdi ve sen samimiyetle hissiyatlarını ona güvenerek anlattıktan sonra o da sanki 10 yaşındaki çocuk gibi senin lafını ona direk taşımayabilirdi...

0|0
    0|0
    • basit ve ilgisiz bir arkadaslık oldugunu düşündüüm için kendim bizzat tanımak istedim... arkadasa benm alakayı kesmek istediğimi sölemesi keza üstüne üstelik arkadasın senden telefon beklio çokkırılmıs ara bir konus demesi tuz biber oldu...sinirden dengem alt üst oldu...

• Ya adam kalitesini belli etmiş, ucuz kurtulmuşsun. İkisine de cevap verme arama, sorma. İkisi de seni anlayamamış, birisi aptallık yapmış diğeri ise seni anlamamış, bir de senden dinlemeden küsmüş gitmiş, alakanı kes onlarla, napıyorlarsa yapsınlar bu vakitten sonra.

• haklısın öyle yapmam lazım

• Çok doğru hamle. Afferin.

1|0
    0|0
  • En doğrusunu yapmışsın vallahi..

1|0
    0|0
  • kararsız kaldım diceklerimde

0|0
    0|0
    • düşünceler önemli benmiçin söyleyebilirsiniz

• çocuk neden arayıp muhabbetin kesilmesini istio kadından ilgi duymasa tl açıp böle bişey dermydi umursamazdı bile vede kız neden faceye kimseye alısmayın yazıo bu olardan 1 sat sonra..

• kimseye alışmayını ben kızın yazdığını görmedim pardon evet orada kafa karıştıran bir durum var haklısın

Yükleniyor...