Lütfen yardım edin :P

arkdaşlar bu yaz kuzeleri gelcekti buraya burdanda adaya gideceklerdi babaannem hasta onuda alıp gidelim dediler ama birisi 17 birisi19 yaşında anneme filan sormadan kendi çaplarında organizasyon yapmışlardı bende şöyle yazdım ya olm sizde akl var mınası bakcanız kadına kadının tansiyonu düştüğünde kan değerleri düştüğünde napacnız hiç kimseye danışmadan etmeden kendi kararınızla iş yapıyonuz belki babam adanın anahtarını vermicek zaten vvermicekte buraya geldiniz nerde kalcanız bizde size kim bakcak annem e siz aramadan sormadan geliyonuz kendi çapınızda organizasyon yapıyonuz yazdım oda şöyle yazdı mehmet bu mesaja cevap vermenide istemiyorum 1 sen dayımın adına konusamazsın 2 Eğer dayım anahtarı vermezse bizde gider ev bakarız anladınmı allaha şükür kimseye ihtiyacımız yok ve artık bende adaya kuzenimin yanına gelmiyorum tatile geliyorum anladınmı ben tatile gidiyorum istersem kimseye sormam birdaha benimle konusurken laflarına dikkat et allaha şükür aklımız başımızda burada babam annemle konustuk sizce ne yapmalıyım

0|0
0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...