Vücut Geliştirme ( tavsiyeleriniz)?

Arkadaşlar merhaba iyi bir gün geçirmenizi temenni ediyorum malûmunuz yeni yılda hepimiz hayatın diyalektiğinde birtakım yeni kararlar alabiliriz alırız şahsen bende yeni yılda spora (vücut geliştirme) ' ye başlayacağım daha önce yapmış olan arkadaşlardan rica etsem öneri görüş ve tavsiyelerinizi benimle paylaşımda bulunurmusunuz 😉☺😊Vücut Geliştirme ( tavsiyeleriniz)?Vücut Geliştirme ( tavsiyeleriniz)?Vücut Geliştirme ( tavsiyeleriniz)?Vücut Geliştirme ( tavsiyeleriniz)?Vücut Geliştirme ( tavsiyeleriniz)?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• kısaca
    herkes kas kutlesı inşaa etmek ister. hacim yapmak zorlu bır surec dmektır.. supplementler sana sadece destek verecektır bu yolda sen öncelıkle temel beslenmen ve ıdmanlarını sağlam yapmalısın.. temel olarak 8-10tekrar aralıgında maxımum agırlıklarla çalşmalısın nekadar agır ıdman yaparsan okadar gelişim için yıkım oluşturmuş olursun.. kg basına enaz 2grm proteın ve kompleks karbonhıdrat alacasksın ve saglıklı yaglar.. enaz 7-8saat kalıtelı uyuku uyuyacaksın.. en doğru yolda hacim bu sekılde yapabılırsın.. agırlık ıdmanlarını uzun suredır yapıyorsan kas kutlen okadar yava gelışıcektır demektır. zira max hacim 1. yılda olur daha sonra bu oran düşer

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• Şuraya bir bak zannımca işine yarar, vücut tipi kavramını yeni öğrendim senin resimlere bakarsak mezomorf ile endomorf arası bir değerde görünüyorsun.
    formdoktoru.com/.../...re-nasil-beslenmeliyiz.html

0|0
    0|0
  • arkadaki adamın şortu guzelmiş😂

0|0
    0|0
  • salonda 1.25lik plakalar yoksa yazılma o salona

0|0
    0|0
  • bence ilk olarak sen salonu degıstır yahuu :))

0|0
    0|0
    • Neden:) Salon yaşadığım bölgede en iyisi diyebileceğm mevcudiyettedr gerçekten bu salondan iyisini araştırdğm halde bulamadım :)

• o zaman yaşadıgın yeri değiştir dermişim :)) salon hoş durmuyor sadece nyss

• 😂😂😂 maalesef şu günlerde yaşadığım yeri değiştirebilecek düzeyde değilim ama salonu bizzat gidip gördüm o kadar da kötü değil şartlara rağmen ideal bence :)

• Full body antremanı yap yeni başlıycaksan tek bölge çalışmaktansa daha çok verim slırsın

0|0
    0|0
  • 2 tekrardan 12 hareket yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...