Ağdayı, epilatörü erkekler de kullanabilir mi?

İlk seferde biraz tuhaf gelebilir ama koltuk altı ve genital bölge kıllarından kurtulmak ve uzun süre çıkmamasını sağlamak için kullanılan ağda ya da epilasyon cihazlarını erkekler de kullanabilir mi, yoksa biraz tuhaf mı kaçar? Koltuk altım için ablamın epiatörünü birde ağda bantlarını kullanmak istiyorum ancak onun haberi de olmasın diyorum, sizce bunu anlarsa rezil olur muyum, sonra bide dalga geçmesin benimle, gizli gizli mi yapmalıyım bu işi? yardımcı olun arkadalar onun epilatörünü kullanabilir miyim? Yani erkekler tarafından kullanlılması sizce doğru mudur?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Koltuk altına ağda yap zamanla incelir kıllar

0|0
    0|0
    • anlıyorum, peki ağda yaparken birinden yardım falan istemeli miyim ilk seferde ablamdan falan?

• Lazerde olabilir egwr hic cikmasini istemiyorsan. Eger arada bir kıl göreyim diuorsan agdaya devam :)

• Hmm tamam :) bende Bandırmadayım artık bir lazer epilasyoncu bulursam koltuk altıma şimdilik yaptırmak istiyorum en azından ordan yırtayım :) ama her yere de güvenemiyom işte .s hem ablama da ihtiyaç olmasın :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Epilatörü beraber kullanmayın hijyenik olmaz. ben ağdayı tavsiye ederim :) ayrıca ne rezil olması söyle koltuk altına ablan yapsın hatta :))

0|0
    0|0
    • hmmm anlıyorum çok teşekkür ederim :) bende ablamın koltuk altına yapsam olur mu acaba? hiç uğraşmasın o da :D

• ahha tamam bu iş faztazilere kaydı :D kaçtım ben iyi aksamlar size :D

• hadi iyi akşamlar, k. bakma şaka takılıyorum :))

• kullanabilirsin ama acısına dayanabilirmisin bilmiyorum:)

0|0
    0|0
    • acımayan bir yol var mı ki acaba :) en azından ağda kadar acıtmaz heralde :)

• ağda daha az acıtır

• Dayanabilirsen olur

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından başka bir epilatör al.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...