Fitnes e gitmeyi düşünüyorum ama bir kusurum var?

fitnes e gitmeyi düşünüyorum ama bir kusurum var? boyum kısa 1:56 dalga geçecekler gelmesin ciddi birşey soruyorum fitnes yapmama engelmmidir bu vücudum nasıl görünüs kaslar gelişmeye başlayınca

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kusur değil! Sakın vazgeçme. Buradakileri dinleme asıl onların düşünceleri birer kusur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gidersin nolucak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Usta kısa boylularda aşırı kas sırıtıyor onu söyliyim kas yapacaksan çokta fazla yapma yani fakat zevk senin zevkin tabi. Gerçi kas yapmakta öyle he deyince olan bir şey değil. Dalga geçmeyi filan boş ver takma sen milleti ayrıca kimsenin senle dalga geçme hakkı yok öyle yaratılmışsın senin suçun yok ki. Bir hedef koyduysan kendine gerçekleştir derim.

0|0
    0|0
  • iyi olur.

0|0
    0|1
  • sa kardesim 2 senedir feetnıs'la uğraşıorum eğer yaşın 18,19u geçmişse sorun değil çünkü feetnıs boyun uzamasına engel oluo hafiften ama bu yaşı geçtiysen rahat ol belli başlı hareketleri yapmadığn sürece sorun olmaz ve kas bence her erkeğe yakışır. 😄😄

0|0
    0|0
  • bizim burda 145 boyunda adam var cuce gibi o yapiyosa sende yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • bisey sorcam ya yataktan inerken paraşüt kullanıyonmu atom karınca gibi oluyonuz basketbola yönelmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Dalga geçerler ama bişey olmaz git yinede

0|0
    0|0
  • Hayır boy kısaldıkça vücut gelişim süresi artar

0|0
    0|0
  • kas yaparsan cidden iğrenç olur

0|0
    0|0
    • kardeşim doguştan omuzlarım geniş gögüs kasım da var göbek de yok denecek kadar az ama çaliştirilması gerek vücudun

• lan halterin altında kalırsın bulaşma hiç

0|0
    1|0
    • ben mi kalıcam veled seni ikiye katlar 4 e bölerim ben şimdiki halimle

• hobbitin devam filmi çıkıcakmış ahhhah düblor olarak gitsene kanka

• oros p u cocugu

• bilakis aksine vücut yapma konusunda daha avantajlısın kimseye aldırış etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...