Ebru sali gibi fizigim olmasi icin kac zaman alir beni (Resimli)?

Cok mutsuzum 3 gündür pilates yapip yemegime dikat ediyorum yine ki ben 10 yasimdan beri diät yapiom kilo weremiyorum ve spor icin cok tembelim ama simdik anladim artik böyle olmiyor hamilelikten sonra belim kalinlasti korse takiyorum korse ile spor yapsam mi? Ebru sali gibi fizigim olmasi icin kac zaman alir beni (Resimli)?

0|1
540

En İyi Erkek Görüşü

• yağ oranın biraz fazla, Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
    • Tesekürler anladim. ama ben nasil 1500 kaloir yakim 3 saat spor mu yapim anlamadim?

• olur bu şekilde dene... iki haftada kilon düşmez ise kaloriyi birazdaha düşür

• tamam saol

En İyi Kız Görüşü

• Fiziğin iyi diyet yerine psikoloğa gitmelisin birine benzemeyen çalışmak ve kendini şişman görmek hastalık. Ayrıca şu Türkçenin de içine etme

1|0
    0|0
    • Hastalik degil normal örnek olarak yani öyle bir vucut istiyorum ve sende annenin karninda örendin her dili herhalde de bana burda böyle diyorsun?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 39

Kızlar Ne Diyor 4

• biri seni mandallamis gibi duruyo ipe su arka plandaki detaylari nasil görmezden geliyosunuz aklim almiyor ya

1|0
    0|0
  • 4ay fitness yap daha güzel fiziğin olur zaten kötü değilsin

0|0
    0|0
  • Yaş 18 ve hamilelik mi :/ kaç yaşında evlendin de anne oldun
    Evet pilates iyi biraz da ağırlık çalışman lazım

0|0
    0|0
  • neden ebru sallı ıyısın zaten

0|0
    0|0