Erkekler sevgilinize çok tatlısın deyip güzelsin demiyor ama hep tatlısın falan diyorsanız bu ne demek?

sevgiliniz çok tatlısın diyip güzelsin demiyor ama hep tatlsını falan diyorsa bu nedemek ..maşşallah da ..güzelsin demiyo pek yani

fazla şımartmamak için çok güzel olmuşsun yerine tatlı olmuşsun diyordur.. mu dirsiniz ya da güzel bulmuyor mu sizce?

merak ettim de şık giyinseniz güzel olmuş değil..aa çok tatlı olmuş falan y apıyo ryani ?sizce neden

• Tatlsın demek aslında güzelsin demek istiyor yani
    33% (3)50% (1)36% (4)Oy Ver
  • Fazla şımartmamak için çok güzel olmuşsun yerine tatlı olmuşsun diyordur
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kız kırılmasın diye oyle diyordur
    22% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
  • Çekici bulmuyo demek ki çocuksu sempatk buluyor oyle olsa oyl e derdi
    22% (2)50% (1)27% (3)Oy Ver
  • Çekicisin demek istyor
    23% (2)0% (0)19% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Beni genellikle tatlı bayanlar daha çok etkiler. Bu tatlılık anlatılamaz ama tatlılık ile güzellik apayrıdır. Tatlıysan eğer güzel değilsindir.

Mesela Tuba Ünsal tatlıdır , Türkan Şoray güzeldir. :)) İkisi de iyi birşey neden kafayı taktın.

Ayrıca ne giyersen giy eğer tatlıysan giysi seni güzel yapmaz. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen tatlı ve güzelin farkını biliyor musun? ben güzel kızlardan hoşlanmıyorum ben tatlı kızlardan hoşlanıyorum. ve benim sevgilim hem güzel hem tatlıysa yinede çok tatlısındır derim. çünkü tatlıdır ki beni kendine çekmiştir. güzellik ilgimi çekmiyor şahsen. yani soruna cevap olarak sen tatlısın demek ki güzel değilsin olmada.

1|0
    0|0
  • herşeyin altında bir b.k aramamak lazım

0|0
    0|0
  • güzel daha iddialı zannımca ve tatlı kelimesi daha gençler için kullanılır.olgun insanlara tatlısın kullanılmaz galiba

0|0
    0|0
  • aynı şey erkeklerdede var bir kız erkege tatlı dyio yakışıklısın nadir der :D erkeklerin amacı götünü kaldırmamak ama kızları bilmem açık cevap. :D

0|0
    0|0
  • Tatlsın demek aslında güzelsin demek istiyor yani

0|0
    0|0
  • Hosuma gidiyodur cok sevdigim icin cok tatlisin derim kendi gorusum.

0|0
    0|0
    • çekici bulmyordur yani?

• Dedimya..cekici bulmasam neden cok tatlisin diyim..seni cekici buluyodur..icin rahat olsun

• tatlı yiyilirde ondan:D

1|0
    0|0
  • D şıkkı güzellik ayrı tatlılık ayrı

0|0
    0|0
    • ne fark var

• tam olarak nasıl tarif edilir ki:) tatlılık biraz sevimli cana yakın çocuksu vs aslında tam olarak sadece görünüş için kullanılmaz güzellik sadece dış görünüş içindir

• Kız kırılmasın diye oyle diyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tatlı olmak güzel olmaktan daha iyi bence :)

0|0
    0|0
  • demek ki güzel değil tatlısın veya o öyle düşünüyor

güzelsin dese niye tatlı demiyor der miydin, bence cevap burda gizli

0|0
    0|0
Yükleniyor...