Bi kizi piercigli görseniz hakkinda kötü düsünürmüsünüz

mesela tatil yerinde bikiniliyken falan? yoksa gayet normal ilginizi bile cekmezmi? yaptirmayi düsünüyorumda

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• kızım sen malll mısın? sen elin lafıyla yaşayan bir tip misin? git canın ne istiyorsa yap canın ne istiyorsa onu yaşa... belli yaşa geldiğinde pişman olmazsın en azından ah keşke şöyle yapsaydım vaktinde diye... ben de bir ara sen gibi malın tekiydim gerçi hala malım ama eskisi kadar değil... elin lafına tükürürm lan hayat senin hayatın kimsenin buna karışmasına izin verme! haytına hayallerine heveslerine sahip çık ! sonra çok ama çok pişman olursun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• göbek yoksa iyi duruyor

0|0
    0|0
  • hiç sevmem

0|0
    0|0
  • kötü düşünmem fakat benim açımdan bir cazibesi yok

0|0
    1|0
  • Yaptıranların vücudunu bir deneme tahtası gibi gördüğünü ve bu yolla mutluluk aradığını düşünürüm, hoşuma gitmez. Kişilik bozukluğuna işarettir.

Ama benim onun düşüncesi önemli değil, mutlu olacaksan yaptırabilirsin. İzin, onay alacak halin yok

0|0
    0|0
  • neden kötü düşünelim öyle bir izlenim mi var ? Artık gayet doğal karşılanıyor yakışacağını düşünüyosan bir saniye bile bekleme yaptır ;)

0|0
    0|0
  • Piercing severim ama dilde ve ve kilolu insanların göbeğinde hiç güzel durmuyor yakışıyorsa takabilir bazılarında çok tarz duruyor

0|0
    0|0
  • yakışıyorsa güzel olur nereye taktığıda önemli tabi

0|0
    0|0
  • bana normal geliyor sempatik te duruyor bazılarında :) çok arkadaşım var dövmeli piercingli :) farklı olmaları güzel oluyor normal insanlar normal insanlar için diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • çok saçma gereksiz bişey

0|1
    2|0
  • yani kötü düşünmemde ben sevmiyorum ne gereği var derim.

0|1
    1|0

• döverim:)

0|0
    0|0
  • pembe bikinili bir esmer burnunda hızma ayak bileğinde hal hal olsa ben daha ne isterim <3

0|0
    0|0
  • Çok yakışıyor ya ama fazla abartmamak lazım

0|0
    0|0
  • Abartı değilse sorun yok.

0|0
    0|0
  • onu bilmemde göbek deliğindeki pircingi görünce onu emesim geliyo :D

0|0
    1|1
  • Gobek guzelse yaptir, guzel durur.

Plajda falanda hic gozum kaymaz

0|0
    0|0
  • acaba xray cihazından nasıl geçiyor diyorum

1|0
    1|0
  • Gobekte evenstar guzel duruyor.

0|0
    0|0
  • Hiç haz etmem.

0|1
    1|0
  • evleneceğim kişi öyle olsa keşke

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben sevmem ama bu nasıl sorudur?Başkalarının düşüncelerine göre mi yaptıracaksın veya yaptırmayacaksın?Emin ol piercingin var diye seni kötü görecek kişiler,bikiniyi giyoyorsun diyede laf yaparlar.İçinde varsa yaptır.Herkes yapıyo veya insanlar kötü bakıyor diye düşünme

1|0
    0|0
  • apaçice der geçerim

0|0
    2|0
  • Gereksiz

0|1
    5|0
  • Erkeklerin en azından bir çoğu sevmez bu tarz şeyler..

Fikrimce senin zevkin, senin tarzın başkalarına göre tercih yapma bu durumda.

1|0
    2|0
  • başkasının düşüncesini boşver istiyorsan hiç düşünmeden yaptır

0|0
    0|0
  • Yakışana yakışıyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...