Fitness ve vücut şekillendirme geliştirmeden anlayanlar bakabilir mi?

Fitness ve vücut şekillendirme geliştirmeden anlayanlar bakabilir mi?

Cansu dere bu kızın fiziği gerçekten çok iyi. Bu kadar olamazsın diyenler katiyyen gelmesin çünkü hırslıyım olmak istiyorum ve spor salonuna başlıcam bunun için. Bel inceltmek ve popo büyütmek için (düz değil bu konuda şanslıyım kalçalarım var) hangi sporları önerirsiniz. Başladığım yerde hangi aletlere girmeliyim ve bir de evde de yapılabilir mi

Güncellemeler:
Kızın adı cansu taşkınmış yanlış olmuş
Hayret böyle diyen biri çıktı. Evet sanki fazla ince ama kötü durmuyo

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• temel olarak squatı tavsıye ederim ancak
    sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

2|0
    0|0
    • Süper 💪👍 çok teşekkürler eig sizde cidden yardımcı oldunuz. Başlayınca spor hocama da danışıcam bunlara da uyucam 😊

• rica ederim herzaman

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bel inceltme diye bişey yoktur kilo verdikçe bir kısım incelir ancak daha fazla ileri gidilmez genetiğin neyse odur. Kalçada aynı şekilde

1|0
    0|0
    • Bel zayıfladıkça inceliyo farkındayım ama yanlardan biraz daha kıvrımlı olsun istiyorum çünkü leğen kemiğim biraz yukarda. Belim ince olsa da bundan ötürü anlaşılmıyo. Kalça için de pek iç açıcı konuşmuyosunuz ama ben inanıyorum. Sadece neler yapmam lazım bunu söyleyin yeterli

• Ben burdan ne desem yanlış olacak. Spor salonuna yazıl hocan bire bire antrenman yazsın

• Teşekkürler

• beli çok ince.4 senedir yapıyorum bu sporu ve araştırırım hep. soruların varsa sorabilirsin

1|0
    0|0
    • Evet sorum bel inceltme ve popo büyütme. Etkili bir çözüm istiyorum 😊

• ahım şahım bir vucudu yok, kalça için squat egilerek merdiven çıkma sizde varmıdır makinası bilemem ayrıca leg press, hack squat ayrıca vucuda göre farlı varyasyonlar çıkarılabilinir

1|0
    0|0
    • Imm sanırım bunlar için salonda çalışıcam eve göre değil bu aletler

• Ses tamam mesaj at atiyim.

• Şarjım bitiyo dur takip atıyim sana mesaj yoluyla yazarsın. Çıkıyom ben

• kemık yapısınada baglı bak mesela ben 190 ım 190 kuzenım var ben zayıfken 90 kıloyuım topluyken 100 o zayıfken 80 kılo

1|0
    0|0
  • Boy Kilo?

1|0
    0|0
    • 160 50

• spor salonuna yazılıcaksan hocan daha iyi yorum yapıcaktır
      squatın setleri için net konuşamam supllementler L-cartien protein tozu vitamin minaral kilo aldırıcı vs genel adı uzman bir kişi gözlemlediğinde neleri kullanman gerektiğini söyler
      herhangi bir şey sorma ihtiyacı duyarsan mesaj atarsın

• Teşekkürler

• bel igrenc.

0|0
    0|0
    • Neden

• cok itici bence okadar incesi guzel durmuyor gercekten.

• Allah Allah benim de gözüme battı şimdi. Neyse o kadar olamam heralde

• Herkes prof burada

0|0
    0|0
  • Evde yapılmaz
    Hocan sana ne yapman gerektiğini söyler

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git gosterirler

0|0
    0|0
    • Burdan tecrübelilerden faydalanmak istiyorum. Yapanlar bir bilgi versin istiyorum biliyorum gidince yapıcam zaten ama yapmış memnun kalmış olduğunuz yöntemler vardır diye soruyorum

• Nickimi oku anlarsin

• Biliyorum anlamını yazıcağın şeyler önemli. Umarım geri dönersin bildiklerinle

• Evet Şu an kiza bakiyom

0|0
    0|0
  • cansu taskin o. bir de ilk fotodakinin ismini de soyle de sevaba girdi brezilyali kadin adini biliyodum da unuttum bayiliyorum ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evde yapman imkansız spor hocana danış

0|0
    0|0
  • Cansu taşkın olmasın

0|0
    0|0
    • He ya yanlış yazmışım güncellemede düzelttim zaten

Yükleniyor...