Şike olaylarının altında siyasi nedenlerin yattığını düşünüyor musunuz?

Şike yapıldı yapılmadı mevzusuna girmeden şunu cevaplamanızı istiyorum..

Sizce Aziz yıldırım,hükümete karşı olan ihalelere girmeseydi bu olaylar gündeme gelir miydi?

Egemen Bağış ve diğer hükümetin belirgin kolları işi gücü bırakıp spora yanlı olarak müdahale etmeye çalışmaları normal bir durum mudur?

6222 sayılı kanun neden bu süreçte 1 gece içinde meclisten geçirildi?

Not:Fenerbahçeli değilim...asıl amacım Hükümetin spora müdahalesini sorgulamak

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum ;

Aziz yıldırım Aydın doğan gibi pasif akp lilerin girdiği ihalelere katılıp bazılarını aldı. Bene bir fenerli değilim ancak kesin olarak biliyorumki, hükümet aziz yıldırımı ergenokona bağlamaya çalıştı ancak bu adam çok zengin 30 tane avukatla savundu kendısını başa çıkamadılar. Şimdi hükümetin işin geldiği boyutları gorunce ben ne bq yedim diye düşünüp tek yorum dahi yapmıyor ama Türk futbolunu bitirdiler vijdanı olan sorgular bunu.

Not : liseliler yorumlarını kendine saklasın...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ahh siyaset ah. Bu isler derin isler tartis tartis bitmez :)

0|2
    0|0
  • benim haberi duyduğum ilk an geçti aklımdan böyle bişey.

0|1
    0|0
  • Hayır,düşünmüyorum...

0|2
    0|0
  • hepsi tff nin suçu

0|1
    0|1
  • Cezaların sebebi belli zaten. Maksat isim takmak olaya. Onlarda "Şike" olarak adlandırdılar bunu.

0|1
    0|1
  • düşününce olabilir aslında.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• şike yasası değil o sporda şiddeti önleme yasası ama nedense şiddeti önleyemediler şike yasasına dönüştü. aziz başkan eski genel kurmay başkanının terörden içeri alan bir ülkede bana adaletten ahsetmeyin demişiti

0|1
    0|0
  • hükümetin spora müdahelesi FB yi kurtarmaktı başarısız oldu.

2 sene önce bjk mali yönden dibe gömen, uefa dan men yemek gibi tarihin en büyük lekesini damgalamış bir Yıldırım Demirören'i TFF ye hükümet getirdi FB yi kurtarsın diye.ne oldu evdeki hesap çarşıya uymadı.

Sahaya yansımamış PEHHH onu anca enayiler yer UEFA değil.

Mehmet Ali Aydınlar, indirilmese fb-bjk ceza almıcaktı.

Kupa TS'a FB 1 yıl gitmicekti -12 puanla başlıcaktı lige.

şimdi daha kötü oldu yağmurdan kaçarken doluya tutuldu.

0|2
    1|0
  • olayın başlama sebebi o zaten kardeş

0|1
    0|1
  • TFF, FB elele kabahatli. Bunu cesurca kimse söyleyemedi. Şimdi karar açıklanınca ufaktan bu yönde konuşmalar başladı medyada...

0|0
    0|1
  • Neredeyse uefa da hükümete bağlı çalışıyo diyeceksiniz :)) bence ilk işler çıktığında fenerbahçe ceza almalıydı ilk dönem top oynayamayan takım ikinci yarı 16 galibiyet 1 beraberlik almış. sizce de garip değil mi?

0|0
    0|1
Yükleniyor...