Mekik çekmeye başladım?

Diyete başladım aynı zamanda egzersizde yapıyorum mekikte çekiyorum her geçen gün kaç kaç artırmalıyım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hergün değil haftada artırmalısın. mesela
    hergün 3 set yaparsın
    1 hafta sonra 4 set
    2 hafta sonra 5 set
    3 hafta sonra 6 set
    1 ay sonra 7 set
    (her set 15 mekik yapar)
    her setin arasında 30 saniye ile 1 dk arası dinlenmen gerek

1|0
    0|0
    • yani ilk başlamada günlük 45 yeterli diyosun?

• anladım teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• 5 arttır yeter baklavalı ablam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• mekik çekerek göbegı eritemezsin kim öğretiyor bunları size? bölgesel yag yakımı dıye bırsey yoktur.. mekik çekerek sadece karın kaslarını çalıştırısın.. karın kasların çalıştıgı zaman ustundekı yag tabakasına hıcbır fayda getırmez.. eger gobegım gıtsın dıyorsan bunu vucut yag oranını dusurerek yapmalısın.. yani gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • bunları zaten biliyorum. diyet yapıyorum yiyip yiyip mekik çekmiyorum. sadece okuduğum yerlerde ve bir kaç videoda duydum doğrumu diye soruyorum mekik göbek kaslarını çalıştırıyomuş aynı zamanda yağ yakımını hızlandırıyomuş tabi 100 kilo birinin çektiği mekikle 60 kilo birinin çektiği mekik arasında fark varmış.

• ulan ya bu işler neden bu kadar zor :(

• haha bozma moralini hemen.. özelden yaz istedıgın zaman yardımcı olurum üüzlme

• Eğer göbek bölgen yağlı ise mekik yarardan çok zararlıdır mekik anca yağlar azaldıktan sonra işe yarar

0|0
    0|0
    • valla her yerde farklı yazıyo kilo vermede etkiliymiş yağ yakımında öyle okudum yağlar erimeden zaten kasa dönüşmüyomuş çok bir bilgim yok konu hakkında

• dediğim gibi bir bilgim yok sadece duyduğum kadarıyla o şekilde biliyorum teşekkürler aydınlattığın için

• Rica ederim

• Karın kaslarin aciyincaya kadar çek

0|0
    0|0
  • Mekik çekmek çok saçma ve gereksiz

0|0
    0|0
  • mekik cekme omurgana zararli. crunch yap

0|0
    0|0
  • Eee hani resim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tam mekik cekme, omuriliğin zarar görür, mekiği yarım cek ve yavaş cek faydasını görürsün, sakın tam cekme

0|0
    0|0
    • dediğin şekilde yapıyorum fakat hergün aynı sayıda çekersem faydası olmazmış kaç kaç arttırmam gerekiyo bilmiyorum

• zayiflarsan ilk bana yaz bende uygularim😂😂

0|0
    0|0
  • 10 ya da 15rr arttir

0|0
    0|0
Yükleniyor...