1 yillik sporcuyum sorularinizi aliyim?

Spor hakkinda Merak ettiginiz varsa sorabilirsiiniz
Nasil kilo alirim-veririm vs vs

0|1
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Seni spora yönlendiren şey neydi

0|0
    0|1
    • Onceden zayif olmam ve bir kiza bilek guresinde yenilmem bardagi tasiran son damla olmustu😅

• Aa ben miii teşekkür ederim 😊

• Rica ederim😅😘

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 yıldır spor yapıp anca kas yaptım kas yapınca kendimi sporcu zannettim diyorsun kısaca. Hadi başkalarına bilip bilmeden kilo alıp vermeyle alakalı bişi söyleyecek seviyede değilsin sağlıklarıyla oynama

0|3
    0|1
    • Vucudumu gordun kasli oldigimi anladin tmmda beynimin icindekini gordin mu
      Cevabi Yok

• 20 yaşındanormal kaslı bir erkek ne kadar zamanda çok kas yapar ilaç kullanmaya gerek var mı

0|0
    0|1
    • Ben kullanmiyon ilac
      Ne kadar surude kas yapabilir bunu soylemem icin simdiki formunu gormem lazim

• 170 boy
    64 kilo
    Ne kadar vermeliyim?

0|0
    0|0
  • 165 cm 51 kiloyum kilo vermek istiyorum? 😦

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bende spor salonu işletiyorum 5 senedir ama hala tam bilgiye sahıp değilim senın o dedıklerın zaten googledede var senın kendı capında kımsenın bılmediği taktıkler veya uygulamalar var mı not : ben eğitmen değilim benım asıl mesleğim sağlık pdr

0|0
    0|0
  • Boy nasıl uzar

0|0
    0|0
  • Nası verrim kanka

0|0
    0|0
  • en iyi spor yuzme mi fitn... saka saka 😂

0|0
    0|0
    • Haha saka dimi😅😅

• bence kriket ama tam sey edemiyorum tabi golf de olabilir hatta curling bile olabilir

• Lan ke. ko ilk sen kendini duzelt

0|3
    0|0
  • 17 yasimdan beri spordayim ve yasim 45 kizimi turkiye mai tai sampiyonu yaptim ve yaklasik 20 ogrencim birinci ikinci ve ucunculukler kazandi. Ama boyle egom olmadi.

0|4
    0|0
Yükleniyor...