Ben çocuk doğurmam kızlar siz?

Bence dünyanın en anlamsız şeyi hayatının yarısı onunla uğraşmakla geçiçek ne kariyer kalıcak ne para ki bence evlenmekte saçma olduğu için eğer çok eğlence arıyorsanız köpek alın veya yine doyamadıysanız evlatlık kimsesiz yardıma muhtaç çocukları alın haksizmiyim?Dipnot:Böyle bir dünyaya çocuk getirme saçmalığını da eş geçmeyelim

0|0
18|13

En İyi Kız Görüşü

• bende sana katılıyorum üremek zorunda degiliz batsın bu dünya :))

1|0
    1|0
    • Aynen aynen :D

• gulum mu hahhhahahaha

Erkekler Ne Diyor 13

• NEden anlamsız olsun ki o zaman herkez senin gibi düşünsün insanlar nesillerini devam ettiremesin :) Bir ikincisi insanlar bu dünyaya sadece kendisi için mi yaşar? Kariyerden paradan bahsediyorsunda çocuk yaptığın zamanda bunlara sahip olabilrsin daha fazla mücadele etmen gerekiyor bu da sana hayatta motive olabilmen için bir kaynak sağlıyor. kariyer ve para bu dünyada ne kadar zirve yaparsa yapsın, hayatta sajip olduğun en değerli varrlıkla paylaşamadığın zaman içinde mutkala bir boşluk kalacaktır, sadece kendin için bu dünyada çalışmak seni ne kadar tatmin edebilecektir ki? Hem annelik babalık kısaca evebeynlik duygusu dünyada karşılığı olamyan bir duygu mutkala bunu yaşamak lazım yaşamayan bir insanın için mutlaka bir boşluk kalacaktır buna inan. Eğlence için kedi köpek diyorsunda ben kedi besliyorum, eğlence için beslemiyorum ona dokunduğum zaman bana poztif bir enerji veriyor birde hayvan sevgim var karşılıksız onun yeri ayrı, Evlat edinme konusuna gelince bir sürü çocuğu olmayan çiftler var onlar için çok büyük bir nimet ama inan şu bir gerçekki kendi öz evladın yerini hiç bişey tutmuyor hayvanların memelilerin daha doğrusu canlıların doğasında olan bişey.

0|0
    1|0
  • sen ya ergen öncesi dönemdesin ya da henüz bir çocuk sevgisi yaşamamışsın:)benim 7 tane yeğenim var ve çocukları çok seviyorum küçük bir çocuğun sana ilk konuşmaya başlamasıyla beraber anne demesi kadar güzel ne olabilirki:) evlenmeyip çocuk yapmayıp dünyada ne zamana kadar yaşayabilirsinki .60 yaşına geldiğinde evde bir kocan veya bir oğlun, kızın olmadığı zaman hastalandığında bir köşede ölürsün ve kimse sesini bile duymaz.hayatın anlamıdır evlilik ve aile kurmak köpekler bile kendine eş buluyor ömrünün sonuna kadar hiç çiftleşmeyen hayvan bile mutsuz yaşıyor güzel kardeşim:)senin biraz daha büyümen lazım fikirlerin değişir ve olgunlaşır bir gün:)

1|1
    0|0
    • Emin ol ergenligi gectim.Bir kosede olucek kadar skici bir insan degilim kariyer yapar parami yer bakarim keyfime

• Banane senin arsandan arsani one atarak taliplerini ariyorsan izdivaci oneririm

• sen tam olarak nerenden okuyorsun:)benim orda demek istediğim şey senin dediğin şu karieri ben yaptımda yinede benim gözümde aileden daha değersiz dedim.hava atmadım kardeşim.ve seninde daha ergen bir kız olduğundan adım kadar eminim:)

• Sen hayattan memnun musun? Memnunsun...

Peki annen olmasa ne olurdun ne mutlu ne hayat olurdu senin için..

O zaman annen sana bakmış yetiştirmiş bu duygularını gelecek nesiller için aktarmıştır.

Yaşayan anlar yaşamayan bir anlamaz...

İyi günler...

0|0
    0|0
    • Annemin jenerasyonu farkli ama.

• O zaman sana bunu söyleyecem...

Yapma derim...haklısın derim..Yapmazsın..SOnra yıllar geçer menapoza girersin...Çocuk olmaz pişmanlık duymazsın umarım...Bir bebeğe bakınca ne görürsün?Bebeğin gözlerine iyi bak...Ne görüyorsun?hayatın bir umudumu yoksa kötülüğü mü?Senin soyundan gelecek nesil için..

İzel'in bir şarkısı var... Kızımız olacaktı :) Kolay gelsin... Başka diyeceğim yok..

• Düşüncelerin bir harika eli öpülecek bir dişisin saygılar...

1|0
    0|0
  • Sen küçükken menenjit mi geçirdin.

0|0
    1|0
  • Bazen Elinde Olmadan Doğurursun.

0|0
    0|0
  • senin rahmine sperm falan girmez zaten. sağa sola kaçışırlar.

0|0
    2|0
  • Biraz büyüyünce yersin bu lafları.

0|0
    0|0
  • Bir an için Anneni aklina getirsen diyorum...

0|0
    0|0
  • dusunceler farkli elbette... bir de anne sorsana seni dogurdugu icin pisman mi yok sa memnun mu..?

0|0
    0|0
  • Boşa kaynak tüketimi zaten, ne gerek var.

0|0
    0|0
  • çocuksuz olmaz

0|0
    0|0
  • böyle dünyayı düzeltmek için çocuk yapıcam güzel ahlaklı yetiştirecem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Keşke annende aynı şeyi düşünseymiş :(

2|5
    2|2
  • Bu çocuk doğurmama kararı alan bazı ünlüler şimdi keşke malım mülküm olmasa da çocuğum olsaydı diyorlar.Mesela Emel sayın.Zerin Özer,Füsun önal yani acele karar vermeyin derim

1|0
    0|0
  • en anlamzsı şeyi olduğunu düşünmüyorum.. ama bende soğuk bakıyorum...

bir kadın için bildiğin işkence evlenirsem bir gün sırf bu nedenle evlenirim o da ilerde pişman olmamak için.

1|0
    0|0
  • Dünyada anne olmak kadar güzel bir duygu var mı bilmiyorum. Ben anne değilim ama bir bebeğin sıcaklığı, onun sevgi dolu gülümsemeleri, ilk adımları, ilk okula başladığı gün... Daha kıymetli bir hediye olabilir mi? Hayatta tatmayı en çok istediğim şey anne olmak. Ve bunu hiç bir kariyere hiçbir paraya , hiç bir şeye değişmem.

1|0
    0|0
    • Evde otururum cocuk bakarim diyosun..

• Elbette gelecekte olacak çocuklarıma bakıp onları severim. Önceliğim çocuklarım olur. Ama mesleğimi de yapacağım sonuçta. Hem işimi yapıp hem de çocuklarıma zaman ayırabilirim. Önemli olan ev hanımı olmak değil. Zamanını ayarlamak. İşte iş kadını evde ise ev hanımı olma ayrımını yapabilmekte.

• Aynı benim düşüncelerim benden bir tane daha varmış dünyada :)

1|0
    0|0
  • Bir kadının böyle düşünmesi oldukça şaşırtıcı.. Saygı duyarım.

1|0
    0|0
  • Çocuksuz olmaz

0|0
    0|0
  • Saçma dediğin şey dünyanın en güzel duygusu

0|0
    0|0
  • sezeryan olursunuz :))

0|0
    0|0
  • Öyle deme evlilik çok güzel

0|0
    0|0
  • Öncelikle saçmalk demen saygısızlik olmuş. O kariyeri,parayı mezara mı götürecem. Ben hayırlı evlatlar yetişdireyim istiyorum. Ayrıca hem çocuk hem is 2si 1 arada mümkün.

0|0
    0|0
  • anne olmadan anlayamazsın bence evlat sevgisiyle köpek alıp beslemeyi asla bir tutamazsın.

1|0
    0|0
  • korkularım var.

0|0
    0|0
  • Öyle düşünme bence

0|0
    0|0
  • yaş kaç tam olarak ?

2|0
    0|0
  • ben de düşünmüyorum çocuk yapmayı, dünya çok boktan diye. ama çocuk görünce fikrim değişiyo birazcık :/

1|0
    0|0
  • tamam peki :/

1|0
    1|0
Yükleniyor...