KS ye ilk üye olduğunuz yabancı olduğunuz zamnlarda nasıldınız şimdi nasılsınız??

ilk üye olduğunuz zamnlarda nasıldnız neler düşünüyordunuz KS için

ben çok çekingendim:)

sanki bir kapıyı gizlice açan küçük bir çocuk gibi hissederdim kendimi:)

0|0
26|21

En İyi Erkek Görüşü

• ilk etapta nedir ne değildir çözmek istedim. nasıl işliyor, mantık nedir diye sadece izliyordum.

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 26

• Ben bu siteye 14 Şubat sevgililer gününe girmeden bir iki gün önce üye olmuştum.Nereden bilebilirdimki insanların bu kadar dertli olduğunu.Birisi soru sorumuştu.Sevgililer gününde ne tür hediye almak istersin diye.Bende sadece yemek yesek ve beraber olsak yeter demiştim.Soruyu soran kişi beni en iyi cevap yapmıştı ve eksi yağmurları yağmıştı.Sevgilisi olmayan veya olan bir çok üye hic durmadan eksilediler :).Şimdiyle o zaman arası ne değişti? Arada bir yine eksi yağmuruna tutuluyorum :).Aynı taş aynı hamam.Hiç bir sey değişmedi benim için.Sadece guru oldum.Okadar.

2|2
    4|0
    • Onlar benim fanlarım :) ama fanlarıma bir güzel haberim var.Artik eskisi kadar paylaşım yapamicam bir süre.Umarım eksilecek başka birilerini bulurlar.Elleri dert görmesin :).Hepsinin beni deli gibi sevdiğini biliyorum.Diyorumya onlar benim canlarım.Hepinize kucak dolusu selamlar.

• hiç değişmedi diyosun:)

• nereye cevap yazacağımı bilemediğimden milletin yazılarının altına yazıyordum asdfghj

1|0
    3|2
  • Sinirliydim şimdi sakinim.

1|0
    2|3
  • Ezik gibiydim :$ etmus vs. Vardı o zamanlar :D

basküler vardı kızlar hayrandı anlamıyodum fotosu bile yoktu

1|0
    2|4
  • hiç çekinmedim her zaman dobra dobra :)

1|0
    2|4
  • ya sizin niye böyle sorularınız hep güzel oluyor yaaa :)))

2|0
    2|3
  • o zaman aklımda soru sormak vardı, şimdi bakıyorum pek isteğim kalmamış..şimdi eğlenceli bir yer olduğunu düşünüyorum:)

1|0
    2|4
  • Çok değiştim çok

1|0
    2|3
  • o zaman daha içtenmişim sıkılmadan uzun uzun yazarmışım ilk cevabımı buldum:) link

1|1
    2|4
  • ben hala bir yabancıyım..o kadarda ürkülcek bişi değil yavaş yavaş öğrenıyorum :)

1|0
    2|3
  • adımın hakkını veriyordum.

1|0
    4|3
  • başlarda pek sevmiyorum şmdi baya ısındım :)

1|0
    2|4
  • aynı

1|0
    3|4
  • ilk cevap verişimde heyecanlanmıştım sadece.1-2 yorum gelmişti bir de. ama gereksizdi :/ sonra bir şey olmadı hiç, hala yeniyim zaten

1|0
    2|3
  • İlk girdiğimde can sıkıntısından girmiştim, hala canım sıkkın :D Bişi değişmemiş :)

2|0
    2|4
  • Saf gibi herkesi kabul ederdim.

3|0
    3|4
  • Bi levelim degisti. Hala kisa ve net cevaplar veriyorum.

2|0
    2|4
  • ben yeniyim yabancılık çekiyorum dışlanmış gibiyim gurular heyyyy size diyorum

1|0
    2|3
  • şimdi daha sert yorumlar yapıyorum.baktım bazıları anlamıyor, böyle işime geliyor.

1|0
    2|3
  • yoo babamın mekanı gibi girdim ortama .

1|0
    3|3
  • İlk günden bir Guru'yla kavga etmiştim :(

1|0
    3|3
  • apla bende bir değişklik var mıne dersin? :)

1|0
    3|4
  • cinsellik için girip siyasetci olup çıktımya la

1|0
    3|4
  • 1 yildiz verdim gittim :D

1|0
    2|3
  • Ortama ısınamıştım şimdi alıştım.

1|0
    2|3
  • ilk zamanlarda kendimi gizlemezmişim asagıda link veren arkadasın cvbına bakayım derken kendimi de gördüm profilim kabak gibi ortada simdi niye gizlenirim anlamıs degilim ya neyse :)

1|0
    2|3
Yükleniyor...