Sevgilim yalanmı soluyo dogrumu anlayamadım

sevgilim müzisyen 1haftadr kavgalıydık bugn barstk face kullanmıorz ama ben kardesmn faceen bakıorm arkadslarıyla nerde progrmlara gidio kimlerle falan neyse bu bana salı gunu herzamn gittgi mekanın adını soledi oraya gittk programa dedi ama başka biyer war orda cıkan bir kız war onla gorusmelrnı ıstemıorm salı gunu o mekanın sayfasnda sewglmin ilanını gördm canlı muzk die yazıodu kafam karstı we bugnde gene oraya gidick söledi orayla anlaştıgını persmbe gunlerı ama o kızda gecen persmbe orda sahne almştı.cok karısık yalan solemıorm dıor.aksm arayıp bana sarkı dınlet dıcem kız eger ssarkı solerse anlarm zatn nasl davrancagmı bılemedım

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle ortamlarda takılan insanlar sağlam ayak olmazlar nadirdir yani kızıda erkeğide

0|0
    0|0
    • 4senedr beraberz calsma dedgm yerde calsmadı ıstemedklrmle arkadslıgnı kestı o konuda hakkını yemem ama su son durumu anlayamadım

• Gitme dediğin halde gidiyorsa konuşma dediğin halde konuşuyorsa bu işte bir terslik vardır

• evet haklı konusmadıgını gitmedigini sezdirmiyodr k. bakma ama bu erkekler cok yalancı

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilin kayseride mi

0|0
    0|0
  • benim de eski erkek arkadaşım müzisyendi ortamları az çok gördüm özellikle ağzının suyu akan kızları :) ama sen yalan söyleyip söylemediğinden emin olasıya kadar bir tepki verme kesinse ona göre hareket edersin

0|0
    0|0
    • bişy diyemedm bugn iyice dogrulugnu ogrenmeden gece arıcm sarkı dınlet dıcem bakalm kız sesimi anlarız

• aynı yerdyz ama ailmele yasıorm heryere pek fazla gidemiom yakn yerlere gidiorm

• anladım o zaman dediğin gibi tek alternatif telefon ya da birini gönderip kontrol ettirmek :)

Yükleniyor...