İçimde bir sıkıntı var... Neden böyle?

Arkadaşlar içimde bir sıkıntı var nedenini bilmiyorum hiç birseyden zevk alamıyorum dışarı çıkıp gezmek dahi istemiyorum...bunaldimm biktim bezdim :(:(

Yardim edin nolur

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Abdest al namaz kil dua et bir hafta boyle devam et hicbiseycigin kalmaz..cok huzurlu hissedersin kendini..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• valla bacım buradan yazmak fayda etmiyo çünkü denendi dün sen gibi bir arkadaşa yardım edek dedik senden daha beter durumda ne didiysek boş nafile bir daha kendi haline bıraktık ama sen ondan daha iyi durumdasın galiba senin tek sıkıntın hava çok sıcak ya ondan ankarada 35 derce sıcaklık ama sunucu bide belirtiyo hissedilen sıcaklık 39 derece diye tabi bu hissedene göre değişiyor 50 yi hissedenler varmış o yüzden hisselerini kontrol etmeyi bil ya bir duşa gir ya da bir havuza git yarın daha iyi olursun valla bak

0|0
    0|0
    • Burasi soguk

• valla allah inandirsin yagmur yagiyor burdan donuyoruz yaaaaaaaaaaaaaa -.-

öfff

• bizde burda yanıyoz yakında türkleri araplar giyinirken görürsen şaşırma sakın

• nefes almaya çalışırsın; ve alırsın ama vücüduna giren soluduğun oksijendir.

nefes başka bir şeydir. içini yaşam ve umutla doldurandır.

içindeki bitmeyen sıkıntı nefessiz bırakır seni. herhangi bir canlıdan farkın olmadan yaşarsın...

içindeki bitmeyen sıkıntı öldürür seni. yitip gidersin.

o yüzden acilen kaynağı bulunmalı ve düzeltilmelidir. yaşamak istiyorsan eğer..hayatın bize , yani kalbimize soktuğu korkudur esasında.bir şeyler iyi gitmeye başladığı zaman, hemen bir korku başlar ya bozulursa diye ; bu da tabi insanda stres yaratır.

0|0
    0|0
  • Depresyon.

0|0
    0|0
  • nedeni bir sevgilinin olmayışı olabilir:)genelde sevgilimiz olmadığı zamanlarda kendi cinsimizle vakit geçirmek bile sıkıcı olabiliyor:)en kısa sürede birini bulursan sıkıntı mıkıntı kalmaz kardeşim:)

0|0
    0|0
  • Neyi erteledin çabuk söyle?

0|0
    0|0
    • Nasil erteledin derken?

• Yapman gereken bir şey varmış bence yapmamıssın içine ukte olmus.

• depresyon sebebleri... mumkunse kendini zorla arkadaslarinla disari cik... yoksa bir cozumu yok... mucadele etmelisin...

0|0
    0|0
  • aynı sıkıntı ben de hep var, sanki birşeyleri yarım bırakmışım da arkamdan bakıyor gibi veya kötü şeyler olucak gibi...çözümsüz :)

0|0
    0|0
    • Aynen öyle :'( yanliz kalmak istiyorum kafa dinliyorum kimseyi istemiyorum yanimda..bunaldim yoruldum artik dayanacak gücüm kalmadi

• sen bir de bayansın, hassassın malesef.yapabileceğim bir şey varsa söyleyebilirsin.kendine iyi bak...

• 1-sevgilin var mı ?

2-paran var mı ?

3-kendinle barışıkmışın ?

0|0
    0|0
  • depresyondasın güzelim git doktora sana bir antidepresan yazsın hayattan zevk almaya bakarsın

0|0
    0|0
  • yok yok öyle olmaz, kelimeler kifayetsiz cümleler eksik kalır, ne desem yalan olur. Olan olur olmayan meçhul kalır da ama içinde ufuk bir sıkıntı aslında yaşayamadığındandır. Karar ver önce sen ?

0|0
    0|0
  • link senin sorunun bu

0|0
    0|0
  • Ne zaman senin gibi olsam hip hop dinliyorum... Ve geçiyor...

0|0
    0|0
  • Evde uzun bir sure kaldigindan dolayi bunalmissin..soguk bir dus al

.ardindan biseyler ic sonra cik disari bir hava al evine don..gececektir

0|0
    0|0
  • Uzen bisey var mi sni kafana takilan bisey?

0|0
    0|0
  • Valla napsak yaa :)

0|0
    0|0
  • Sürekli oluyor sanırım sana. Psikolojik kökenli.

0|0
    0|0
  • Aynı şey bende de var weve git banyoda bir düş al sonrada güzel bir mastır ben diyim sana :))

0|0
    0|0
  • sebepsiz olmaz bunlar bişeye sıkılmşsındır bir beklentin yerine gelmemiştir

0|0
    0|0
  • arada bana da olur, şuan bende üzgünüm ama neden yok ortalıkta :(

0|0
    0|0
    • Napcaz ya :'( aglamak istiyorum

• :'( bebim sonum iyi degil demis olim

• abartma fazla ya çok sıkma canını :(

• Bunalıma girmişsin bir doktara gözüksen iyi olur

0|0
    0|0
  • Gel dertleşelim (samimiyim)

0|0
    0|0
  • Aynen bende:(((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şarkı aç zıpla evde kilo da verirsin

0|0
    0|0
  • depresyon baslangici olabilir

0|0
    0|0
  • Gaza getirecek birkaç şey dinle.

0|0
    0|0
  • Biraz evde takıl kendini dışarı atarsın .

0|0
    0|0
  • Müzik dinle arkadaşlarına dertleş sohbet et.

0|0
    0|0
  • Bir ara bende de öyleydi havalardan mı nedir bilmiyorum ama kesinlikle evde durmamak gerekiyor ve insan kendi kendine bişeyleri dert edip kafasına takmamalı. Ben de pek bişey yapmadım çünkü hiçbir şey işe yaramadı. Hareketli müzik dinleyip oynayayım dedim olmadı dışarıya çıktım mutlu olamadım fazla da uğraşmadım sadece film slov müzik ve internet aradında günlerimi geçiriyordum sonra bir süre sonra geçti. Bu durumdan kurtulmak için hayatını renklendiren birisi olsa süper olur. Heyecanın kaçmış seninde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...