Protein tozunu nerede saklayabilirim (ailem protein tozuna karşı)?

Arkadaşlar ailem protein tozuna kesinlikle karşı hatta kullanırsan evlatlıktan reddederiz falan diyorlar ne alakaysa, ama ben de vücut yapmak istiyorum ve hepimiz biliyoruz ki protein tozsuz vücut yapmak çok zor (antremandan sonra alınınca kana hemen karışması vs.) ayrıca çok da zararlı birşey değil sadece bildiğimiz proteinin konsantre hali. Şimdi size sorum siz olsanız protein tozunu nerede saklarsınız sonuçta kocaman kavanoz gibi bişey (ev demeyin annem heryere bakıyor evde)

Güncellemeler:
Başka yorum? nerede saklayabilirim

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• Ailen haklı vücud yapıyorsunda hiç protein tozundan ölenleri görmüyormusun veya spor yapmayı bıraktığında o tozla yapmış oldugun vücudda sönecek bunuda bilirsin herhalde 1 ayda protein tozuyla yapıcağın vücudu 3 4 ayda yap daha kalıcı olsun düşüncesindeyim yinede sen bilirsin... hem daha sağlıklı olur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu ile gelişim gösteren bir seni gördüm😂 protein tozuna vereceğin parayı git tavuk göğüsü al ye oğlum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• sırt çantan yok mu

0|0
    0|0
  • esrar sanki anasını satayım neden saklıyosun zararını bildiğin halde kullanacaksan kullan :D

0|0
    0|0
  • Dolabında kıyafetlerin çok olduğu bölümün arkasına sakla gözükmez. Ben votka saklıyorum gerçi ama evde içildiği için saklıyorum kendime

0|0
    0|0
  • dolapta

0|0
    0|0
  • Bilmiyom

0|0
    0|0
  • ayakkabılığa koy :D aklına gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2