Kapat

Fenerli bir çok taraftar takımlarının ligden çekilmesini istiyor.. Siz Ne düşünüyorsunuz?

link

Fenerbahçe'de UEFA'dan gelen cezanın yankıları devam ediyor.

Sarı-lacivertli taraftarların buluşma noktası olan superFB.com'da yapılan bir ankette ise çarpıcı bir sonuç ortaya çıktı.

Taraftarlara Genel Kurul yöntemiyle F.Bahçe Spor Kulübü yönetiminin olağanüstü toplanarak takımı ligden çekip çekmemesi üzerine görüşleri soruldu. Ankete katılan 20 bin kişinin yüzde 60'lık bölümü takımın ligden çekilmesine onay verdi.

Devam eden ankette 12479 oy (%60.47) "Evet, çekilelim" şıkkına giderken, %39.53'lük kesim (8157) ligden çekilmemeleri yönünde görüş bildirdi...

Fenerli olmanız şart değil.. Sizin takımınız bu durumda olsa kararınız ne yönde olur ?

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Sırf esila için geldim cevaplara bakıyorumda bizden çok gslılar yazmış demek ki zamanında neler yapmışız ki hala onu çıkarma derdindeler Bencede çekilmeleri çok iyi olur Bu şerefli ! ligte şerefli! takımlarla oynasınlar ama nerde bizim o yönetimde o cesaret

3|3
    0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 26

• Bir kere bu onların karar vereceği birşey değil, lütfedipte al çekildik oynamıyoruz tavrı gereksiz.

Ortada işlenen bir suç varsa cezasını çekeceksiniz. Zaten o zaman siz istesenizde istemesenizde size yol verirler zaten. Yani öldük ama kuyruğu titretmedik tavrı saçma.

1|1
    0|0
  • rakipte olsa takıma destek veren taraftarın üzülmesi beni derinden etkiliyor

bence sadece fb değil tüm takımlar tepki göstermeli ama bizim ülkede sade kuyu kazılır

1|0
    0|0
  • ben bir fenerli olarak aziz yıldırımın defolup gitmesini istiyorum başka birşey istemiyorum kulüp dağılır bu saatten sonra kimse boş konuşmasın.gs her yıl şampiyonlar ligine gitmeyi garantiledi bu saatten sonra 4 yıl kesin gidecekler 4 yılda 100 milyon euro parayı oradan ceplerine koyacaklar daha iyi transferler yapacaklar oyuncular gs ye gelmek için yarışacak fenerden kaçacaklar parayı versende gelmeyecekler çünkü 3 yıl avrupada yokuz kimse gelmez bize türk oyuncularında kalitesi belli benim hiç umudum yok yani gs bizi ikiye katlar eğer biraz akıllı davranırlarsa her yönden hemde şuanda fener önde ama gs geçecek bizi eğer bu cezalar geçerli olursa.adam hala çıkıp açıklama yapıyor kuş beyinli insanlarda bu adamı destekliyor aziz yıldırım başkan olmasaydı bunların hiçbiri olmayacaktı rezil etti bizi hala başkanım diyor fenerli arkadaşlar ben anlamıyorum.Allah akıl fikir versin hepinize.

1|0
    0|0
  • Bence FB 3 Temmuz süreci başladığında bu tavrı almalıydı.

TFF nin tavrına karşı ligden çekilme kararı alınır. Bence UEFA bu cezayı uygularsa FB tavır olarak cezasının bittiği sezon UEFA kupalarına gitmeyerek tavır koyabilir.

1|0
    0|0
  • fenerli yöneticilerde yüz olsaydı trabzonun kupasını alıp sevinmezlerdi...

azize yüz kızartıcı suçtan yargılanıyormuş, o yüzsüzün olmayan yüzü nasıl kızaracakmış ki?

fenerli taraftarlar adına da üzgünüm, böyle bir yönetime sahip oldukları için...

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe ve Beşiktaştan hiç haz etmem hatta sevmem direkt.

Ancak Galatasaray rakipleri için var.Rakiplerimizin güçsüzleştirilmesi futbol kalitesini düşürür ve ben de bu durumun olmasını istemem. Keşke ceza almasalardı.

Ancak Aziz Yıldırım orayı babasının çiftliği gibi gördüğü sürece çok yıpranacaklar !

1|0
    0|0
  • Çektirip gitsinlerde 1 yıl bari temiz bir futbol izleyelim

1|1
    0|1
  • uefa en büyük kararlarından birini aldı. benim görüşüm fenerbahçe lehine olumlu bir karar çıkmadığından fenerbahçe taraftarı olarak, ligten çekilip tavrımızı ortaya koymak istiyoruz. öyle bir şey olursa bankasya liginden devam edeceğiz. bank asya liginde en fazla bir yabancı oyuncu oynatılabiliyor. ani bir kızgınla yapılmış bir anket ve ani bir kızgınlıkla verilmiş oylar bütünü olarak yorumluyorum...

2|0
    0|0
    • fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış, kime neyin tavrını yapacaz hocam :D komiksiniz ya. borsada işlem gören bir kurum fenerbahçe kimse kafasına göre hareket edemez hisseler düştümü insanların zararını kim karşılayacak.mahkemelerde süründürürler adamı.yeni bir sayfa açılacak bu saatten sonra yönetim idareciler hepsi toptan değişecek adam gibi bu işlerden anlayan birileri gelecek ama türkiyede öyle insanda yokki.

• Kime Trip Atıyorlar :)

1|0
    0|0
    • Asadssd onlara da yazık Renktaşım Aziz yedi bitirdi takımı ..

• iyi bir galatasaraylıyım. takımlarımız zamanında bir mercedese şike yaparlardı; gs de yaptı, bjk de yaptı, ts de yaptı, fener de yaptı. şimdi faturası sadece bjk ve fb ye kesilmemeli bence. fb ve bjk gibi kulüpler ülkenin en iyi takımlarından ikisi. ya hep beraber tüm büyükler ligden çekilsin, ya da gerek yok; ikisi gider, ikisi kalır diye birşey olamaz.

1|0
    0|0
  • şu azizi bir çöpe atsınlarda bir yerden baslasınlar artık

1|1
    0|0
  • bunlar çekilelim der ama sadece lafta kalır

1|0
    0|0
  • blöf

takımlar derneklere vslere bağlı hisse senetleri var yatırımcıları var kimse kimseyi ligden çekemez.

1|2
    0|1
  • Çekilsin de lig bir defaya mahsus temiz bir sene yaşasın. Zaten böyle tehditlerle, bebe gibi zırvalayarak bir yerlere gelmeye alışkın bir takım.

1|1
    0|1
  • hiç fark etmez her dalda sonuna kadar fenerbahçeliyiz ;)

1|0
    0|0
  • daha o zaman küme düşürselerdi bunlar olmayacaktı ama para yüzünden

bu kötü olaylar oldu yok lig tv yayın ihalesi bozulmasın yok öteki takımlar batar dediler

1|0
    0|0
  • Bu işler Fenerbahçeyi bitirmeye yetmez.. Çünkü doğuştan fenerli olmak demek bu klüp amatöre bile düşürülse Fenerbahçeli olmayı sürdürmek demektir..

Kralı gelse Fenerbahçeliyiz.. Alayı çullansa, üzerine yürüse Fenerbahçeliyiz.. Bu kadar.

1|0
    0|0
  • hala kabul etmemekte diretiyolar şike yaptıklarını oysa kabul edip sorumluları camiadan uzaklaştırsalardı daha saygın hale geleceklerdi.Böyle temiziz edebiyatı ile işler çözülmez aksine Trabzon o kupayı alana kadar sürer gider

1|0
    0|0
  • bence oyların bir kısmını da Galatasaraylılar atmştır çekilsinler diye. bana göre fark etmez ama derbi heyecanı da bir ayrı oluyor çekilmeseler daha iyi sanki.

1|0
    0|0
  • şike yaptılar, ceza aldılar çekilip gitsinler rahat edelim

her sen bu bölif duymaktan sıkıldık

1|1
    0|1
  • çektirip gitsinler. ya da azizi çektir etsinler

1|1
    0|1
  • Taraftarın dediğin olması lazım ama bence çekilmesinler

1|0
    0|0
  • keşke

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım artık kirli ellerini sporumuzun üstünden çeksin de gerisi öenmli değil benim için.

0|0
    0|0
  • çekilsin zaten Galatasaray şampiyon olacak bişi farketmez yani bide sen ne kadar itici bir kızsın

1|0
    0|1
  • Asil bir davranış olur. Tayyibe ve tüpçüye sizin yapamadığınızı biz kendimiz yapıyoruz mesajı olur.

Aradan 100 yıl geçsede bu şerefli davranış unutulmaz.

Ayrıca kulüp şikenin gölgesinden sıyrılıp,ilerde sadece bu asil davranışla hatırlanır, herkez helal olsun adamlara der.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Ligden çekilmesi hata olur.

1|0
    0|1
  • çekilsinlerrrrr :)

1|0
    0|0
  • Ezeli rakip çekilse tadı kalmaz gibime geliyor

1|0
    0|0
  • buradanda kovulmadan biz gidek diyorlar yani :D

çok artisler ya :D sanırsın Real Madrid.. emin olun UEFA çok üzülür o harika furbolunuzu sahalardan çekerseniz :D:D:D

1|0
    0|1
    • :D Nevinnn <3

• Fenerli bir arkadaştan aldım haberi spor salonunda o beni tam tanımıyor :D dedim

hadi ya Şampiyonlar liginde oynamıyacakmınız " ıslak gözlerle hayırrr" dedi, dedim UEFA da da mı oynamayacaksınız " ıslak gözlerle hayır " dedi , dedim Türkiyede demi oynamayacaksınız :D:D "ıslak gözlerle hayır dedi, sonra bir bana baktı yaaaaaaa NEvinnnnn" :D:D:D

• fenerli taraftarların böyle düşünmesi çok anlamlı geldi <33

0|0
    0|0
  • galatasaray böyle bir durumda olsa çekilmeyi asla istemem...

0|0
    0|0
  • Çekilmesin,sıkılırız.

0|0
    0|0
  • yok daha neler yinede bilmem ama fenerlilerden kimse istemez çekilmesini

0|0
    0|0
Yükleniyor...