Kızların çok yüksek topuklu ayakkabı giymesi konusunda ne düşünüyorsunuz ?

Arkadaşlar soru belli , günlükte yüksek topuklu ayakkabı konusunda ne düşünüyorsunuz ? Ben mesela bir türlü babet sandalete alışamadım , O yüzden hep topuklu ayakkabı giyiyorum . Tabi günlükte abartılı ince topuklar sırttığı için , dolgu topuklu ayakkabı olarak tercih ediyorum .

0|0
518

En İyi Kız Görüşü

• Ayağına sağlık tatlım :) +++

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Öncelikle evet bir kadının ayağında topuklu ayakkabı çok estetik ve çekici duruyor.

Amaaaa

Yürümeye başladığı zaman her kadında aynı şekilde güzel olmuyor. Kimi kadın üzerinde o kadar rahat ve estetik yürüyor ki insan şaşırıyor her seferinde. ( En azından ben )

Ama kimisinde her an düşecekmiş gibi ya da çok rahatsız ve çirkin bir yürüyüş şeklinde oluyor ki tüm estetik gidiyor. itici olabiliyor.

Ben ayakkabısından rahatsız bir kadın arkadaşımla birlikteyken rahatsız oluyorum.

Öncelikle rahat olmalı.

0|0
    0|0
    • seninle aynı fikirdeyim . düşecekmiş gibi yürüyeceklerse zaten giymesinler . ortada estetik diye bir şey kalmıyor , hatun oluyor tam bir kazulet

• Bir de şu ses var ya. Topuk sesleri. Beceremeyende biraz komik, biraz sinir bozucu, becereninkinde ise, heeey çekilin ben geliyorum diye tık tık...

• hahaha aslında doğruyu söylemek gerekirse topuk seslerinden bir bayan olarak ben de hoşlanmıyorum , ama ona da çözüm buldum , topuklarım tık tık ötmesin diye topuğuna lastik taktırıyorum ayakkabıcıda :D yani kimseciklere rahatsızlık vermiyorum :D

• Çok Abartılı.

0|0
    0|0
  • aslında bu konuyla alakalı bende soru açmayı düşünüyordum, tamam çok seksi görünüyorlar ama çok seksi görünmek için neden kendilerine bu kadar eziyet ediyorlar bunu anlayamadım

0|0
    0|0
    • yaa ama artık eziyetlik bir durum yok ki . yani şöyle ; artık her ayağa göre topuklu ayakkabı üretiliyor , olmadı slikon pedler var . haa tabi süper ince 12-14 cmlık topuklu ayakkabıyı günlükte giymeye kalkarsan hem komik görüntü oluşuyor hem de eziyet olur dediğin gibi . ama dolgu topuklu ayakkabılar daha spor durdugu için ve daha rahat olduğu için bence hiçbir eziıyeti yok

• nasıl yok yaaa, topukluyla rahat edebiliyormusun ki

• evet edebiliyorum hiçbir sıkıntı çekmiyorum . Çünkü ayağımı tanıyorum , nasıl bir model seçmem gerektiğini biliyorum . Bunları bildikten sonra sıkıntı yok . misal gidipte 12 cmlık sıfır platformsuz stilettoyı günlükte giymeye kalkarsan tabi acı çekersin . haa illa stiletto giymem gerekiyorsa 12cmlik değilde 8-9cmlık tercih ettiğim zaman hiçbir sorun yaşamıyorum

• yüksek topuklu ayakkabı giymek her kızın kolay yapabileceği bir model değil .önce zarif ve uzun boylu olmak gerekir .ve o ayakkabıları güzel gösterecek bir kıyafet gerekli .ama zevkiniz çok güzel ve tarz sahibi bir kız olduğunuz belli .

0|0
    0|0
  • Ceylan yavrusu gibi sekmiyorsa iyidir :)

1|0
    0|0
    • acemiler için geçerli o :D işin garibi babette ben aynen ceylan yavrusu gibi sekiyorum :D babette resmen yürüyemediğimi farkettim

• evet babet ve sandalette yürüyemiyorum gerçekten . garip adımlar atıyorum sanki ayaklarım dolanacakmış gibi , adımlarım aşırı hızlanıyor . topukluda yavaş adımlar attığm için babete geçince birden yürümüyorum sanki koşuyorum :D

• Haha güzelmiş :)

Sen bildiğini uygula ozaman :)

• Bence kadına yakışan bir şey ama giyince düşecek gibi oluyorsa ördek gibi yürüyorsa giymesin daha iyi. Güzelce yürüyebilecekse merdiven inip çıkabilecekse giymeli. Yoksa güzellikten ziyade komik oluyor.

0|0
    0|0
  • Neyi kanıtlamaya çalışıyorlar diye düşünürüm babet uygundur , birde nike vs spor ayakkabı.

1|0
    0|0
    • niye illa bir şey mi kanıtlamak gerekiyor ? daha şık görünmek için olamaz mı ? babetle şık olunabileceğine inanmıyorum .

• kızmadım ki . sorunun cevabını verdim :)

• Acıyorum.Ve secim konusunda ise topuklu giymeyen sevmeyen kiz tercihimdir.

1|0
    0|0
    • aa neden acıyorsun ? konfor bakımdan diyorsan eğer acınacak bir durum yok . Şimdi her ayağa göre model üretiliyor . daha da konfor için slikon pedler kullanılıyor . yani ağrı sızılık bir durumum hiç olmadı benim .

• 171

• Topuklunun kattigi estetik cikik ve kalkik kalcalar degil mi?

• yakısan var yakısmayan var

bazısında çok sexy

bazısı sankı ayagına takoz takmısta geziyor

caps at panpa

0|0
    0|0
  • (bkz. fuck me pumps)

0|0
    0|0
  • Bayılırım, hele birde süper ince kalityeli siyah ince çorap ya da jartiyerle giyilirse heleki altınızda kısa mini etek olursa off diyom yani ben sana diyim :)))

0|0
    0|0
    • bu dediğin kombin anca gece giyilir :D Gündüz gözünde fantaziye gerek yok :D

• gece, gündüz ama bence bayanlara çok yakışıyor ben genede diyim sana :)

• Yüksek topuklu ayakkabılar daha kadınsı duruyor. Özellikle etek altında çok hoş görünüyor. Eğer ayaklarında güzel ve bakımlıysa oje de sürüyorsan açık ince topuklu bir ayakkabıyla tadından yenmezsin :)

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum , ama günlükte ince topuklu ayakkabılar bazen abartılı bir görüntü sunuyor dıye , ben dolgu topuk tercih ediyorum o yuzden

• katılıyorum .yaa her şeyden önce giydiğin her ne ise daha estetik duruyor bana göre

• Evet eğer vücut hatlarında orantılı ise çok güzel bir görünümün oluyordur eminim.

• kesinlikle giymeye devam etmelisiniz. çok yakışır bayanlara. aynen devam

0|0
    0|0
  • şortta giyiniyorsan çok fena oluyor wuuuu çekiyorum içimden

0|0
    0|0
    • şortu ancak tatil bölgelerinde tercih ederim . İstanbul'un göbeğinde giyilmiyor .

• bencede babet keko işi kadınlar giymesin babet yayalım heryere boy kaçtı bu arada :D benim 187 bişey denicem de :)

• 171 ne deniyceksin :D

• Bilemiyrum herkezin kendi tercih sonuçta

0|0
    0|0
  • Yakışana çok yakışıyor yakışmayanada ceylan gibi sekiyor

0|0
    0|0
  • Boy kompleksi olduğunu zannederim.

0|0
    0|0
    • neden ? yani neye dayanarak böyle düşünüyorsun ?

• hee evet o konuda sana katılıyorum . Evet o modellerden bende cok goruyorum , yürürken tüm vücüdunu kasıyorlar , topuklu ayakkabı kalçaları daha dik gösterirken , bu vucudunu kasıp giyenlerde o kalça oluyor bildiğin tepsi :D çünkü hatun öyle böyle değil bayağı kasıyor . kuş gibi adımlar atıyor falan , yahu yürüyemiyorsan kasılacaksın madem ne diye giyiyorsun dedirtiyor insana gerçekten . benim öyle sorunum yok . topuklu da sadece estetik değil rahatlıkta önemlidir benim için .

• Eee yani.Görüyoruz.Ayakkabısını vücudunun parçası olarak göremeyenler alışamıyor işte.

• favorim platform topuk insanın içini gıcıklıyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dusundumde ben su siralar hic topuklu giymiyorum. Yarin topuklu giyim en iyisi. <3

1|0
    0|0
  • Kocaman kaba saba ayakkabılar ve bilmem kaç punto yüksek topuklar üzerinde nasıl yürüyüyorlar tek merak ettiğim bu...

0|0
    0|0
  • Benim de tercihim dolgu topuklu ayakkabılar kadını gerçekten kadın gibi hissettiriyor babetten de nefret ediyorum resmen düz taban olmaya davet

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum sana . ben de babetten nefret ediyorum , bir babet bir kadını ne kadar şık gösterebilir ki ,dediğin gibi düz taban oluyor kadın resmen . vücüdu ne kadar da güzel olsa da , babet kadının vucudunu dümdüz gösteriyor .

• Yürüyebiliyorsa giysin, giyin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...