Sevgiliniz ya da eşiniz size hak etmediğiniz hakaretler etse ne yaparsınız?

bayanlar eşiniz sizin bir ihtiyacı dile getirmenizi sert bir tepkiyle karşılayıp ne kadar özenti biri çıktın dese... böyle olduğunu bilseydim şenle evlenmezdim dese.. ama siz hak edecek bir şey yapmamış olsanız.. en kötü yokluk borç sıkıntı zamanında bile sabır gösterip hep ona destek vermiş olsanız... sabrın sonu bu mu olmalı bayanlar... şimdi bu adam affedilir mi bu lafın üzerine hiçbir şey eskisi gibi olmaz diye düşünüyorum. gönlümü alacak hiçbir şey de yapmıyor, yapsa bile pas vermem zaten...

Güncellemeler:
ama konusmak istemıyorum.bunu ona soyledım zaten meraklıda deılım dedi.bırbırımızı cok sever evlenmıstık böyle bırı değildi. bize ne oluyor anlamıyorum

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben şahsen haksız yere suçlamam lafta söylemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence yannış zamanda istemişsinb her ne istediysen.erkek bir hamur gibidir.sadece şekil vermeyi bileceksin o kendi kendine pişer kıvamına gelir.hamauru iyi yapmasını bileceksin ki sonra yerken zevk alacaksın.bence sen ayarı tutturamamışsın.

0|0
    0|0
  • kafasını patlatırım akıllı ol derim

0|0
    0|0
  • çalı süpürgesi alırım ev temizlerim.

0|0
    0|0
  • "kuş kadar beyninle bana hakeret etmeyemi çalışıyorsun" derdim

0|0
    0|0
  • kız erkek fark etmez hayatta tavrın her zaman olmalı buraya yazdıkılarını aynen onada söyle...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer seviyorsan hala ve eskiden böyle değil diyorsan demek ki yanlış anlaşılma sırasında yanlış sözler kullanılmış. konuşmak istememek çözüm değil eğer evliliğini kurtarmak istiyorsan biraz sular durulduktan sonra konuşmalısınız. eskiden böyle biri değilse karşılıklı konuşmayı hakediyorsunuz

0|0
    0|0
    • konusulmayı falan hak etmıyor. resmn bunalımdayım

• ben susardım

öle bi susardım ki

kendini yerdi suskunluğum

0|0
    0|0
  • bana haketmediğim şekilde davranıosa bende ona hakettiği şekilde davranırım.. anlatabilmişimdir umarım...

0|0
    0|0
  • ben cok kizarim tabikide normal olarak ve agzinin payini verer laf altinda kalmazdim hak etdiyi nese onu derdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...