Sinan Engin Adam mıdır?

Dün Sinan Engin gerçek yüzünü göstermiştir.. spor dünyasında olan bütün kötü işlerin üstünü kapatan.. hadi bu konuyu geçelim ertem diyip konu değiştirmek isteyen.. sporcu yakınlarını sürekli kollayan.. dün burak yılmaz da olduğu gibi.. adam olmayan birisi..

yorumculuğu da kötü zaten.. dikkat edin hep sürekli aynı şeyleri papağan gibi tekrarlıyor skora göre yorum yapıyor.. Galatasaray yenilip fenerin yendiği hafta.. Galatasaray ın kadrsou zayıf diyor.. bir topal ı bir jozaf i bir volkan şen i felan yok diyor.. fener yenildiği hafta tam tersi konuşuyor.. fenerin bu kadrosu zayıf rvp dışında kaliteli oyuncusu yok.. adam günlük skor yorumları yapıyor..
dün % 100 şöför haklı iken popilistlik yapmayın diye çıldırdı.. şöfer ben burağı dava edicem ya içeri girer ya ben diyince dikkat edin o an çıldırdı.. burak ın içeri girme ihtimali onu çıldırttı.. çünkü burak spor dünyasındaki yakınlarından birisi.. doğruya eğer yakınında birisi olursadoğru demeyen.. olayı kapatmaya çalışan iyi görünümlü kötü birisi...

lüks düşkünü.. alt kesime yukarıdan bakan birisi bu analizi o programı çok izleyerek yaptım.. mesela taraftara mikrofon uzatıldığı yayınlarda sinan engin ilgilenmiyor.. hadi geçelim ertem diyor taraftarı...

dünkü olaya gelirsek şöför % 100 haklıyken adam oran veriyor burak 60 sa öfer 40 tır diyor.. ikide bir papğan gibi sen niye uyuyosun.. sen niye sopa çekiyosun diyor... bir de her zaman kolldığı kişiler hakızı olduğu zaman kolladığı kişinin haksız olduğu kısa cümle ile söyledikten sonra haklı olan tarafa da hem sen de şurdan haksızsın diyip o konuyu uzatıyor ki haklı haksız duruma düşürmek için..


0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...