Başınıza gelen ilginç olaylar var mı ?

Başınıza gelen sıradışı olayları bizimle paylaşır mısınız ? İlk önce ben kedi yaşadığımdan bahsediyim;

Bir ramazan günü idi alicek sahur yaptıktan sonra biraz balkona çıkmak istedim o gün içimden geldi sadece... Sonra biraz gökyüzü izledim, bir şey farkettim sanki bulutlar ışık açıp kapar gibi sessizce göz kırpıyordu... ben dalmışım gitmişim birde ne göreyim bir anda, gök yüzünde Arapça Allah yazısı mor şimşek ile çaktı ve 30 sn kadar kaldı , ben şok oldum hemen teli almaya gittim ama gelene kaybolmuş ardından ise ezan okunmaya başladı, şahitlerimde var... beni etkilemişti.. peki bunun gibi olaylar yaşanlar var mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlarımla ve sevgilimle aynı evde kalıyorduk ki hiç giymediğim pantolonum banyonun arkasında asılı olarak bulduk. Kapım kilitliydi ve sevgilimle yan yana yatıyorduk. Arkadaşım tuvalet girişini görebiliyordu. Herhangi birimizde uyur gezerlik yok. Nasıl oraya gitti bilmiyoruz. Bu da işte böyle bir anım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• geçen gün bu siteye girdim bu sefer burada sabahlıyayım dedim soru soruyorum cevap veriyorum telefonun sağ üst köşesinde saat vardı bir baktım saat 3 diyor inanamadım yanlıştır diye duvardaki saate bakmaya çalıştım bir de ne göreyim kolları biri aşağıda biri yukarıda siyah bir cisim

korkudan ev telefonunu çaldırıp, evdekileri uyandırmam ile son bulan cisim

babam: hani nerede asdg.j(küfür)

ben:ya valla burdaydı

0|0
    0|0
  • Böyle saçma bir şey duymadım hayatımda kusura bakma. Sen transa falan girmişsin bildiğin.

0|0
    1|0
    • Bazı insanlar vardır, kalp gözleri kapanmış sen onlara ne söylersen söyle inkar ederler, natoo kafaa natoo mermer ...

• Gök yüzünde olmayan şeyler gören bana zırvalama mı diyor :)) uzaylılara bu kadar inansaydın bu konu "gök yüzünde ufo gördüm" olurdu bilmem anlatabildim mi. Lütfen sen zırvalama ve gerçek dünya ile hayal dünyanı bir birinden ayırt etmeyi öğren, psikolojik destek almakta ayıp değil.

• Haahaha keşke benim kadar zeki bir insanı tanıma fırsatın olsa idi :D arkadaşlar arasında yaptığım sohbeti flozoflar bile yapamaz ! bana kültür ve pskoloji dersleri veriyorsun yazık...

Peki sana soruyorum fiziğin bütün kurralarını kabul ediyorsun, ana madden sperm ve yurmurta iken şuan yaşamı olan bir varlıksın bana karlırsa bu en büyük mucize

Peki metaziği yok sayıyorsun, senin medeni dediğin ülkeler şuan en gelişmiş profosörler ile paranormal eğitimler veriyor...

• bav göz yanılgısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende bazen sanki önümde birşey geçiyor gibi hissediyorum

0|0
    0|0
  • Ben sana inanıyorum olabilir.Dini bir sembol sonuçta.İnanmayanlar Allah'a inanmıyor :)

Ya ben de bebek çığlığı duyuyorum ama kimse duymuyor geceleri bazen işte :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...