Estetik yaptırmak günah mı?

öyle çok çirkin değilim ama estetik yaptırmam gerek insanlar tipimle dalga geçecek kadar kendine güveniyor bu yüzden kötü hissediyrum hayallerimden vazgeciyorum. kuranda bununla ilgili ayetlerde var insanın kendine kendi isteğiyle acı vermemesi gerekir diye bir ayet ama ben böyle daha cok acı cekiyorum gerçekten ne kadar acırsa acısın umrumda değil. siz yaptırdınızmı ya da düşündüğünüz oldumu yoksa umursamadınızmı ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Keyfi estetik yaptirmak günahtir.. Lakin sizin psikolojinizi etkileyecek kadar, dikkat ceken bir durum olmasi estetige engel degildir, günah olmaz..

0|0
    0|0
  • eger görüntünle dalga geçenler varsa ve sende bundan hoşlanmıyorsan günah degil ama zevk olsun karsı cinstekiler beni begensin diye yaparsan günah

0|0
    0|0
  • Bence günah değildir ya=)

0|0
    0|0
  • Önemli bir durum varsa değil.

0|0
    0|0
  • Eğer pskolojik durumunu etkiliyor ise günah değil diye bir çok yerde duymuştum, bende yaptırmaya düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • yok beee

niye günah olsun

Allah cok adaletiz kimene güzellik verirken kimene cirkinlik veriyor

benim burnumu kocaman uzun yapmis mesela

gittim yaptirdim insana benzedim beee

haksizlik allahin bu yaptigi adaletlice yaratmiyor bizi

0|0
    0|0
    • insanlar benle dalga geçmesi umrumda olmazdı ama benmde duygularım var çirkin olabilirim ama içimin çirkin olup olmadığını kimse bilemez ben dinime bağlıyımdır.

• yaptırmadım yıllardır düşünüyorum günah oldugunu bilmiyorum açıkçası siz ne gibi bir estetik düşünüyorsunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• estetiğin genel anlamda iki fetvası var. fetvalar, kişinin ruh ve beden sağlığına göre değişiyor. konu hakkında daha detaylı bilgiyi estetik.gunlugu.org/estetik-yaptirmak-gunah-mi/ adresinden alabilirsin. islamiyet dışındaki semavi dinler de verdiğim adreste açıklanmış. umarım işine yarar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...