Sizce ne yapmalıyım?

Bizim okulda farklı sınıfta bir çocukla konuşuyoruz.normalde okulda ki erkeklerle konuşmazdım egomdan dolayı.dışarıdan çok havalı kendini beğenmiş biri gibi görünüyorum aama tanıdıklarında hem çok espirili hemde çok sevecen biriyim.. neysebu arkadaş beni face de ekledi tabi bende hoşlandığım için kabul ettim.sonra bu gerizekalı çok tatlı Allahın belası.çokta sempatik.neyse.. bu salak bana bana soğuk davranıyo çıkma teklifide etmiyo bende sümüklü böcek gibi yapıştım.. napiçam yaa :/

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Seni ekledi diye çıkma teklifi edecek diye bişey yok.Ama neden soğuk davrandığını bilemiyorum.Sende çocupa yapışıp durma gururunu ayaklar altına alma derim :D

0|0
    0|0
    • ayrıntılı anlatmadığım için cevabında haklısın.ama konuşmasından belli ediyo mesela okullar kapanmadan 1 hafta önce konuştuk bana okular kapanmasaydı herşey farklı olurdu dimi dedi bende bilemiyorum dedim.oda hiç bişey belli etmiyosun napıcağımı bilmiyorum dedi

• çok dengesizz.. ama kendimi biliyorum böyle devam ederse ben soğurum :(

• soğuman gerekiyor bencede yaptıkları normal gibi gelmedi bana

Erkekler Ne Diyor 2

• KISKAN ONU İLGİ DUYDUGUNU BELLİ ET

0|0
    0|0
  • Sen Hoşlandını Göster erkek cesaret alsın gerisi çorap söküğü gibi gelir

0|0
    0|0
    • ben zaten yeterince gösteriyorum ama mal anlamıyo ki..hatta çıkma teklifi bile nerdeyse benden düşün artık..oyun oynuyoruz kim kazanırsa yemeğe götürür diye bilerek kaybettim.napmalıyımm.. ?

• :D O zaman o erkekden vazgececeksin Senden hoşlanmıyor :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Anlamıyo diye bişey yoktur anlamamazlıktan geliyorduk belkide böyle hoşuna gidiyordur.

0|0
    0|0
    • artık konuşmuyorum BİTTİ !

Yükleniyor...