Şarkıcıların herhangi bir ideolojiye hizmet ettiklerini düşünürüyor musunuz?

link

belki sertabın olayı sadece birinci olmak adınadır.ancak dünyaca ünlü birçok şarkıcının paganizmi aşılayan video klipler ve şarkılar yaptıkları yazılıp çiziliyor

sizde işe yarıyor mu ? izlerken neler düşünüyorsunuz .eğlence deyip geçiyor musunuz yoksa izleyip etrafa farklı gözlerle mi bakıyorsunuz

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şu kadarını söyleyeyim 15 yaşından beri illuminati konusunu araştırıyorum ondan öncesinde yaptığım çizimlere baktığım da hep bir tek göz etrafa çizimlere göz çizdiğimi gördüm yani bayağı sübliminal mesajlar yemişim malum biz looney toons ve disneyin eski çizgi filmleri ile büyüdük.. SANA CEVABIM : - Gayette hepsi bir amaca hizmet ediyor bizim popçu malozlarada bakarsan görürsün hep cinsellik üzerine parçalar çıkıyor artık... bu yüzden rock metal dinlemeye başladım en azından bayanı bir tarafını göstererek ünlü olmuyor popçular gibi... saygılar

1|0
    0|0
    • o tek göz çizimini bende yapıyordum.tom ve jerry de bir bölüm vardı büyük patron geliyor deniyor ışınlanıyor şeytanmış meğer o patron.önünde eğiliyorlar .çok fena ya.bugün trt çcuktaki bir kaç çizgifilde de var.beyaz tavşan sembolü yine bu gören göz piramit vs.

• teşekkürler paylaşımların için .bu tür konulrla ilgileniyorsun benim gibi

• Deli gibi hatta bir ara bayağı face te sayfamda paylaşım yapmıştım ki şimdi pek vaktim olmuyor ölüyor sayfa benim syafada n1 yıl kadar sonra ömer çelakıl çıktı yayında anlatmaya başladı

Death Keeper's[Ölüm Bekçileri] diye aratırsan çıka

Erkekler Ne Diyor 7

• Bilerek veya bilmeyerek kapitalizme hizmet ediyorlar

Neticede işin içinde para olduğu sürece bu böyle

Ne kadar kendi yolunu çizebilir

Ne kadar bağımsız hareket eder

Ne kadar insanlık yararına çalışırsa, kârdır

1|0
    0|0
    • kapitalizm çok büyük bir deniz artık ondan kaçmak imkansız.zenginlik eşittir mutluluk dayatması dersin ben de rihannanın taklit edilen saçı derim.katılıyorum gerçekten zor.

• iyilik ve kötülüğün mücadelesi bitmez

Bu böyle diye iyiler pes esip meydanı kötülere bırakırsa, olmaz

• kedi erişemediği ciğere birşey dermiş. takılma böyle seylere uyandığında epeyce zaman gecmiş oluyor.

0|0
    0|0
  • thats right dude...

1|0
    0|0
  • Bilincli yapanlar vardir ama cogunun haberi bile yoktur. Kliplerin sanat goruntu vs yonetmenleri hep yabanci.kliplerde saga sola serpistirilen isaretlerde bunlarin isi sanirim.

0|0
    0|0
  • Önde gelen televizyon programcılarının bu tarz eylemlerde olduğunu düşünüyorum. Sadece şarkıcılarla kısıtlamamak lazım.

0|0
    0|0
  • backmaskingleri farkettikten sonra kesinlikle inanıyorum. sagopa bile birçok şarkısında backmaskingle ben illuminaticiyim diyor.

0|0
    0|0
    • dediğin şey şarkıların tersten okutulması değil mi ?

• evet benzer bir olay eminem ve tupacta da varmış.dengeyi kendi açımızdan bulucaz ötesi bizi aşıyor.fazla kaptırmadan ama kaçmadanda.kendi değerlerini oluşturduktan sonra çok etkilemez

• zaten bu gibi şarkıcıların hitap ettiği insanlar daha çok gençler,çocuklar. adamlar işini iyi biliyor ufaktan beyinleri etkiliyorlar.

• panpa fotografın dikkatimi çekti de kaşlar reelmi ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet canim buna bende katiliyorum, daha öncede duymu$tum zaten.

Turkiye de böyle bir kac tane daha ünlü var.

0|0
    0|0
  • ıllumınatı gercegı...

cıddı arastırmalarım hazırladıgım belgeseller var

0|0
    0|0
Yükleniyor...