Bu sitede kapalı kızlar var mı? ve siz onların hakknda ne düşünürsünüz?

bu sitede kapalı kızlar var mı denk gelirseniz onların hakkında ne düşünürsünüz mesela arkdş listendeki bir kız kapalı dielim siler msnz onu bu soru kız erkek hekes için sorulmştr

0|0
16|11

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba gözüm;

Kapalı bayanlar, açık bayanlar diye kategorize etmek istemiyorum.

Ama kalkıp da kıç yarığının resmini avatar diye profiline koyanlara diş biliyorum.

Geçen aylarda mıydı neydi kızın birsi gelmiş, kıçını aynaya dönmüş, kabak gibi de çıkartmış kalıbını, pozları çekip koymuş.

Bu nedir yav ? Bu resmen haysızlık, ahlaksızlıktır.

Her neyse, gelelim sadete. Kapanan kadının ne için kapandığını bilyor muyuz ?

Bilmiyoruz. Kadın gerçekten Allah rızası için kapanmıştır, baş tacımdır

Kadın, ana baba mahalle bilmem ne zoruyoal baskıyıla kapanmış yahut zamanında yediği hıyarlı naneleri örtbas etmek için namuslu görünmek ayağına kapanmıştır ki bunlar en büyük zararlılardır.

Zaten bu tip kişiler yüzünden, diğer masumane kapanan arkadaşlarım da zan altında kalıyor.

Hiç unutmam, Konya'da tramvayda giderken bir arkadaşım anlatmıştı; bizim orada bir genelev karısı vardı, sonra evlenmek isteyince kafayı kapattı, kıç açıkta kaldı demişti.

Bunlar da yok değil yani.

Herkesi seviyorum. Yeter ki merhameti bol olsun.

1|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 16

• kapali acik. evli bekar. musluman veya baska din. turk veya baska irk.

bunlarda ayrimcilik yapmak dogru degildir icindeki kisiliktir iyi insanliktir.

onlarda bizim gibi takilabilir gezebilir neden kötu dusuneyimki hic fark etmez benim acimdan

1|0
    0|0
  • kapalı arkadaşlarım var çok ta severim türbanlı

ama ayırmam

1|0
    0|0
  • İyi güzel

0|0
    0|0
  • Başının açık ya da kapalı olmasıyla sitede olması konusunda bir bağdaş kuramadım? Arkadaşlık sitesi değil sonuçta burası. Ayrıca ne giydiğin ya da tip olarak ne olduğun önemli değil, zihniyetin önemli, gönüllerin güzelliğidir esas olanı.

1|0
    0|0
  • her teklife açığım.

biraz önce pembeli bir üye penisinin resmini göndermiş mesela.

bütün fake leri boğmalıyız.

1|1
    0|0
  • mantıklı düşünüp zekalı sözler sarf ediyosa neden kapalı açık ayrımı yapiyimki?

0|0
    0|0
  • Olabilir tabii ki niye silelim.

0|0
    0|0
  • Kapalı diye neden sileyim yahu :/ Kapalı açık diye bölünmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Dış görünümden ziyade ruh görünüme bakmayı ne zaman öğrenirsin acaba?

0|0
    0|0
  • En yakin arkadaslarimdan birisi turbanli.Canini yedimin karisini cok seviyom.

1|0
    0|0
  • neden onlar insan değil mi neden böle bir sorunun cevabını arama gereği duyuyorsun ?

0|0
    0|0
  • Kapalı diye silmem.

0|0
    0|0
  • ben kapalıyım ve cokda arkadaşım gördü resmimi profilimde var bu yüzdende beni kimse silmedi

0|0
    0|0
    • türbanlı bir sevgilim olmadı hiç,ama olmasını çok istiyorum.tercih sebebimdir.

• neden onları kendimden ayrı göreyim ki hatta kendimden üstün bile görüyorum imreniyorum keske bende kücük yasta böyle yetismiş olsaydım da acık olmaya alısmamıs olsaydım..

1|1
    4|0
  • ben kapalıyım simdiye kadar öyle bı tepkıyle karsılasmadım hatta cok ıyı dostluklarım bıle oldu

0|0
    0|0
  • Kapalı diye neden sileyimki ? Ne alaka?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• demek ki neymiş halkın kendisinde ayrım yokmuş.

1|1
    0|0
  • kapalı açık farketmez

0|0
    0|0
  • sorunu şikayet ettim,

0|0
    0|0
  • kıyafeti önemli değil okıyafeti taşıyanın kişiliği önemli

0|0
    0|0
  • kapalı ise siler + engellerim

o tür insanlarla muhattap olmam

0|0
    0|0
  • Mantığına hayran kaldım abisi.

2|0
    0|0
  • Ne alakası var kapalı olup olmaması mı arkadaşlıkları belirleyecek. Eğer onunla muhabbet etmekten keyif alıyorsam, ilgi duyduğumuz konular birbirini tutuyorsa sırf kapalı diye neden listemden sileyim.

0|0
    0|0
  • Sordugun sorunun bir mantalitesi oldugunu düşünmüyorum başka işin güücün yok mu senin ?

0|0
    0|0
  • ne alaka allahını seversen

0|0
    0|0
  • kendi bilecegi iş

guzel fikirleri varsa acık kapalı farketmez

her şekilde sömürürüm

0|0
    1|0
Yükleniyor...