İstanbul Avrupa Yakası'nda spor merkezi önerebilir misiniz?

Spor yapmak istiyorum yani sosyal bi aktivitem olsun istiyorum arkadaşlar. bakırköy bahçelievler taraflarındayım. uygun fiyatlı temiz kaliteli spor yapabileceğim biyer varmı? fitness olabilir,yüzme havuzu falan olan tesisler var bilirsiniz o tarz. gittiğiniz,bildiğiniz yerleri paylaşırsanız memnun olurum...2 kilo falan fazlamda var vücudumu sıkılaşıp fitliğinide korumak istiyorum bu yüzden de biraz aslında.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zeytinburnu Emniyet md. Karşısında çok güzel bir salon vardı. Sauna, buhar banyosu, jakuzi ve en güzel spor aletleri mevcuttu. Akşam 19 - 22 arası çok kalabalık olurdu.. Rus kızlar çok gelirdi..Orada çok arkadaşım oldu...Şimdi açıkmı bilmiyorum..Sana çok yakın.

• tesekkur ederım cevap verdıgın ıcın..arastırayım orayı:)

• Rica ederim. Sıkıllma diye ayrıntılı bilgi yazmadım. Sorun olursa mesaj gönder.

• tamam tesekkurler:) ama zeytınburnu bıraz uzak kalıyor bana o yuzden orayı dusunemem pek..tesekkurler yınedee..

Erkekler Ne Diyor 5

• bakırköy titanik hotel.capacity in orada biliosundur:)

• bılıyorum..fıyatları coktur oranın bence spor salonundan fazladır yanı:)

• nerde otrysn ona yakın kayıt ol. ben öyle yaptım ha yoksa incirlide benım gttm yere gel:)

• ıncırlıde nerede?

• 2 kilo fazla :) çokmuş yaaa

• ama vucudum sıkı degıl sıkılastırmak ıstıyorum falan sonucta spor ıyı bısey fıt kalıyosun:)

• tamam aynı kiloda olsan bile fit olmak iyidir
      sadece 2 kilo fazlam var demen komik geldi bana
      2 kilo ne kdar fazla olaiblir ki :D

• :D haha tamam o zaman fazlam yok :P

• Zeytinburnu Emniyet müd. Karşısında çok güzel bir salon var.

• Levette çok fazla var ve fiyatları uygun.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...