Bana bu kadar acı çektirdiği için pişman olsun istiyorum

dün gecede bir soru sormuştum kafaya koymuştum ölümü çünkü o ölümden daha fazla yakıyor canımı sanki beni seven o değilmişte başkasıymış gibi karşımda sanki elinde bir hançer var ve defalarca saplıyor kalbime ölmek istemiştim akşam yorum yapan arkadaşlar biraz rahatlattı beni onu pişman etmek istiyorum bana ölüm kelimesini düşündürdüğü için bensizlik koysun istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum ne yapmalıyım böyle bir durumda onu pişman etmek elime birşey geçirmez ama çocukça davranıp canımı alırcasına yaktığının cezasını görsün istiyorum

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• ayrılma sebebiniz ne idi?

0|0
    0|0
    • benim yapmamı istemediği şeyler vardı. çok kıskançtı gezmemi bir yere gitmemi tek bir erkeğe selam bile vermemi istemez kıyafetime karışırdı. o bunları yaparken benim onda sözüm geçmezdi kız numarası istedi benden arkadaşı içinmiş karışma şöyle şeylere dedim ben dedikçe ısrarla istedi sonra boğuyosun dedi halbuki boğulan bendim esir altına almıştı resmen madem boğuyorum bitsin dedim öyle işte belkide ayrıldığıma pişman ediyodur beni

• gizlisin

Kızlar Ne Diyor 1

• bir insana verilebilecek en büyük ceza onu görmezden gelmektir inan bana sevdiğim çocuk beni umursamıyor her gün kahroluyorum sende onu umursama hayatına o ölmüş gibi devam et

0|0
    0|0
    • bu gerçekten çok kötü anlıyorum seni o da beni umursamıyor ya da öyle yapıyor :( canım çok fazla yanıyor bu yetmiyo gibi bide o yakıyor

Yükleniyor...