Fitness bu vücudu nr kadar süre toparlar arladaşalr resimli?

Fitness bu vücudu nr kadar süre toparlar arladaşalr resimli?biraz fazlalıklarım var üst kısımlarında bunlari nr kadar sürede nasıl inceltrbilirim?

0|0
833

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın, ayrıca vücut yağ oranını enaz %10 düşüreceksin bununla beraber her vücut bölgesini ağırlıkla geliştiriyorsak aynı mantıkla karın kaslarınıda ağırlıkl kullanarak geliştireceksin. vücut agırlıgı ile yarım mekik ve plank yapabilirsin.. ancak dedğim gibi burada önemli olan yağ oranını düşürmen yoksa geliştirdiğin kaslar yag tabakasının altında kalacagından görünmeycektir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Valla fazla goremedik... Her şey normal.

0|0
    0|0
  • Yani, öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı, yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin. Hem de öyle çocuklara falan kalır diye değil, Ölmekten korktuğun halde ölüme inanmadığın için.

0|0
    0|0
  • oyle kotu degil zaten ciddi antreman edersen 3-4ayda toparlanirsin 2-3yilda fistik olursun.

0|0
    0|0
  • İyisin gizlim zaten sen

0|0
    0|0
  • Belirgin bir fazlalık görmüyorum , inanırsan cabalarsan , bir ayda değisimi farkediceksin emin olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • senin çalışmana ve sabrına bağlı

0|0
    0|0
  • iyisin zaten

0|0
    0|0
  • ben fazlalik goremedim pek biseyde anlamadim sirt ustu yatarken zaten karin bolgesi ice voker ayakta cekin beybi ayakta

0|0
    0|0
  • devlet memuru hesabi 6 ay sana 😄 bir anda yuklenme

0|0
    0|0
  • hiçbişey anlasılmıo ki insan boydan ceker koyar bu ne

0|0
    0|0
  • Kucak sporu yap

0|0
    0|0
  • 2 ay

0|0
    0|0
  • Özenli bir çalışmayla kısa sürede halledersin

0|0
    0|0
  • Güzelim neren fazla allah askına ya

0|0
    0|0
  • Karnini ičine çekmesen daha iyi olurdu. İyi vucudun var 2 aya güzel çalişmayla ve beslemeyle şişer.

0|0
    0|0
  • 3 ayda olursun sen

0|0
    0|0
  • İyisin sağlam bir beslenme ve antrenman programı ile kendini üzmeden kısa sürede forma girersin

0|0
    0|0
  • 7 ay

0|0
    0|0
  • Ne fazlalıgı varmıs bız neden goremıyoruz senın gotdugunu 😳

0|0
    0|0
  • Ne fazlalığı güzelsin bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 7

• az daha cek icine tam sayamadim kaburgalarini.. duzgun cekmiyorsun icine...

0|0
    0|0
  • Övgü amaçlı çektiğin belli. Birinci karnini içine cekmissin ikinci artık gerçekte ne kadar yağlı ise gobegin bilmiyoruz artık yatarak cekmissin göbek zaten içe gider o zaman allahimm deliricem komiksiniz valla 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Tayttan gözlerim kanadı..

0|0
    0|0
  • Yatarken göbeğini çekmişsin, bide üstüne zaten içine çekmişsin. Diyosun ki ne kadar sürede toparlanırım? Hani yani madem doğru düzgün cevap almak istiyorsun, gizlisin zaten koy adam gibi fotograf söyleyelim bu ne

0|0
    0|0
  • Benim de basenlerden vardı biraz bir aya sıkılasıyosun haftada 2 gun Dinlendim sadece

0|0
    0|0
  • belli olmuyor

0|0
    0|0
  • konsomatris tayti

1|0
    0|0
Yükleniyor...