Sizce bu yıl hangisi en iyi futbol?

Sizce bu yıl en iyi futbol oynuyan takım kim.
Fenerbahçe.
Gs Bjk kalemize bile gelemedi.
Enzor gruptan lider çıkdı.
Bjk.
Her hafta hakemler konuşuldu.
Gs gibi kolay rakibi evinde yenemedi.
Avrupada rezil oldu.
Gs.
Ligde Muslera olmasa her hafta yenilecek.
Şansa bala ilerliyorlar.
Peki sizce en iyi kim oynuyor.

0|0
0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Fenerbahçe'nin tek eksik yönü Advocaat ile sezon başında başlamamasıdır.
    1- Advocaat istediği oyuncuları transfer edebilirdi bu sayede.
    2- Saçma sapan yenilgiler puan kayıpları olmazdı.
    3- Sistemi çoktan oturtmuş olurdu hatta şu an 1. sıradaydık.
    4- Sezon öncesi antrenmanlarını Advocaat yaptıracağından takımını çok daha iyi tanır ve kafasında ki sistemi ve ilk 11 i çoktan belirlerdi. Advocaat ilk geldiği zamanlar ilk 11 i oturtmakta zorluk çekti doğal olarak.
    5- Lige yabancı zaten ama önce gelseydi az daha alışmış olurdu.

Şahsi görüşüm şampiyonluk biraz zor gibi sebebi ise Beşiktaş'ın tff ve hakemler tarafından kollanması. Yani bize verilmeyen goller ve penaltılar varken kazanmak açıkcası zordur. Fakat olmayan penaltılardan goller atan Beşiktaş ofsaytın buz gibi olduğu pozisyonlarda bile golü sayılan Beşiktaş çatır çatır foul yapıpta tek kart bile görmeyen takıma karşı liderlik zor diyorum bu saatten sonra. Benim görüşüm ilk 3 te bitirelim Uefa'da ilerleyebildiğimiz kadar ilerleyelim teknik direktör sorunundan ötürü bu sene feda senemiz olsun. Ama şampiyonluk için hayla ümidimiz var yine. Seneye 3 kulvarda da favori olalım derim.
    Ayrıca Lens kesinlikle alınmalı Wiel ile Emenike'yi gönder gitsin. Salih'i ya kiralamak lazım ya da göndermek. Alternatif bir sağ bek Volkan yerine olabilecek, bide orta saha ile forvet alırsak iş tamamdır. 3 transfer lazım takıma. Kale stoper vs. eksiğimiz yok zaten.

0|1
    0|0
  • Hepsinin iyi oynadığı haftalar oldu kötü oynadıkları oldu bu sene aman aman futbol oynayan takım yok inişli çıkışlı. Galatasaray'a sallama diyorum adama yine araya sıkıştırıyor nolcak böyle bilmiyorum :D

0|0
    0|1
  • Gs kolay rakip mi aç puan durumuna bak hello kitty :D

0|0
    0|1
    • Değil mi kalemize gelmediniz rezil ettik sizi.

• feto olmayınca sen şampiyon oldun mu geçen yıl

• Biz Feto ile kıyaslamak nasıl mantık. Fetocu olsayfık şike davası olmazdı bak Gs şike davasında olmayan tek takım. Ts var Bjk var Fenerbahçe var Gs neden yok. Biz her zaman ilk ikideyizde ya siz. Feto olmadan kaçıncısınız.

Yükleniyor...