Ronaldo mu? messi mi?

bence Ronaldo her turlu.. adam ercan tanerin dedigi gibi Terminator gibi makine resmen Arda turan Ronaldoyu anltrken diyoki adami itim dedim bir dokundum orda sanki duvar vardi :) taş tı sanki diyo.. bir bayan olarak herturlu Ronaldo derim

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Messi cambaz ronaldo makine net ronaldo, hem messiyi barça ve arjantin dışında izlemedik ama ronaldo heryerde kanıtladı kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Futboldan anlayan Ronaldo der elbette. Ayrıca futbolculuğu dışında yardım sever ve iyi niyetli olmasını da seviyorum. Filistine yardım etmesi. Müslümanları sevmesi. Kanser olanlara yardım etmesi bir çok hasta olana yardım etmesi vs.
    Messi ise gitsin İsrail'e yardım etsin.
    Ayrıca 2009 ŞL'sini açın izleyin Chelsea'nin 3 net penaltısı verilmedi. 2 si Drogba'ya yapılan foullerden. Diğeri ise Eto'nun eline çarpan pozisyondu hakemin gözü önünde hemde bu. 2009 da biz Chelsea ve Manu finali izleyemedik. Ayrıca 2010 da Ballon D'or ödülü tartışmasız Sneijder'in hakkıydı.
    Hadi kupa vs. diyeceksek 2010 da o zaman Iniesta alması lazım hem dünya kupası kazandı hemde galibiyet golünü atmıştı.
    Messi sürekli kollanan oyuncu hakem, fifa ve uefa olmasa bir hiçti.

0|0
    0|0
  • CR07- Cristiano Ronaldo diyorum messi de çok iyi bir oyuncu ama ronaldo daha yakın geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Gerçek ronaldo

0|0
    0|0
  • Messi Messi Messi futbol olarak çok önde bir oyuncu kas filan konularında haklı olabilirsin ama :)

0|0
    0|0
  • messi kanks

0|0
    0|0
  • olaya teknik açıdan yaklaşırsak, messi ronaldo'nun boynuna dolar.

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • kıyaslama yapmayalim bence

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Bende kadın olsam bende ronaldo derdim :D

0|0
    0|0
    • evet ya onun icin futbolu sever oldum her hafta onu gormek icin bakiyrm bide bu hafta altn top aldi yerim ki

• 2014 dünya kupasında tek başına final oynattı ayrıca real madrid atletico madrid valencia villareal böylesine iyi takımların olduğu yerde kanıtlamıs ingilteredemi kanıtlayamıyacak. hayır ronaldoda laliga dışında bir ingilterede oynadı bide sportjngde oynadı sportingde zaten cok gencti su halde degildi şunuda bil ronaldomu messimi dünyanın her yerinde sorulan bir soru ve portekuzden cok türkiye ronaldo diyor cunku o fakir cocuklara para yardımı yaptı ronaldo çünkü o cok iyi bir insan ama messi vergi kaçakcısı sucu babasına yıktı. Olay şuki siz soruyu yanlış anladınız kim daha yakışıklı degil. Kim daha iyi insan degil. Kim daha yardımsever degil. Soru şu hangisi daha iyi futbolcu.

• Erkek olunca messi diyosundan kastım futboldan anladığı icin ama erkeklerde futboldan anlamıyo

• İkisi de çok iyi futbolcu adamlık yönünden kesinlikle Ronaldo ama ikisininde futbolu tartışılamaz

0|0
    0|0
  • Ronaldinho

0|0
    0|0
  • sabri sarıoğlu

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Ronaldo