Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği?

Maç hakkında düşünceleriniz nedir? iyimiydi sizce Fenerbahçe?

Bana göre iğrenç oynadı Fenerbahçe. skora inanmayın 1-0 dan sonra maç kaç defa azdaha berabere gelecekti ama volkan, kaptan büyük kaptan çıktı sahneye ne goller çıkardı. 85'den sonrada 2 gol attık bitti maç. bu takıma rotasyon lazım. çok kötü bir Fenerbahçe vardı sahada bugun. kalpten gidecektim bir ara izlerken. 3 paun aldık ama üzüldüm bir nokta VAR skrtelin trabzon maçında cezalı olması. :( sow 2 gol lens 2 asistle yine showlarını yaptılar :D fırat denen sözde hakemede diyecek bir sözüm yok penaltımızı vermedi hırbo penaltıyı geçelim dk 41'de rakibi ikiye bir yakaladık. ofsayt olmadığı halde ofsayt çaldılar çıldırdım. boşu boşuna 40 dk terletti beni hakem.

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• İzlemedim maçı yorum yapamicam ama Fenerbahçe'nin 3 puan almasını bekliyordum zaten. Bjk ve bizim puan kayıplarımızdan sonra bu fırsatı tepmeyeceklerini düşündümki öylede oldu. Dediğine göre futbol olarak kötüymüş bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • her zaman iyi oyun olacak degl bazen dogru oyun sahneye cikmali defans gucumuz yeteri kadar yerindeydi ve bazen sahne kalecilerin olur onemli olanda 90 dk maçtan kopmamaktir bulunan rakip hatalarını en iyi sekilde değerlendirmektir

0|1
    0|0
Yükleniyor...