"Asker vurulduğunda değil, unutulduğunda ölür!"

Arkadaşlar, bundan tam 370 gün önce Haziran ayında hava yüzbaşı Gökhan Ertan ve hava teğmen Hasan Hüseyin Aksoy'un kullandığı keşif uçağı Suriye'nin açtığı ateş sonucu düşürülmeüş ve denizin binlerce metre altından çıkarılıp cenazeleri ailelerinde teslim edilmişti.Biz alışkınız şehit heberlerine unuturuz askerlerimizi ölüme terk ederiz!Terör vakalarında verdiğimiz şehitlerin hatti hesabı yok.Hatta herkes facebook'ta yazıp duruyordu gidelim,savaşalım,ezelim geçelim diye.Onlardamı unuttu.O facebook'ta kendini kahraman ilan edenler nerede şimdi.Neredesiniz arkadaşlar!

Ben onların nerede olduğunu söyleyeyim.Devlet 10 tane ağacın yerini değiştirip bir ikitane cihaz kayacak diye polise taş atıyorlar!Ne oldu bir ikitane ağaç yer değiştirecek diye oksijeniniz mi bitti?Savaşa girmeyi göze alan adam oksijenin hesabını yapmaz.Dumanıda solur!

Ben hep söylerim söyledim."Asker vurulduğunda değil, unutulduğunda ölür."Bu şehit ailelerindeki sabır kimsede yok.Adamların çocukları ölüyor ama hakkını aramıyorlar.Siz parmağınız çizilse kıyameti koparırsınız.Polis bir jop salladı diye dıyameti kopardınız.Allah bahsi geçen bu kişilere akıl fikir versin.

Siz kendinize eğlence arayan ve facebook hesabınıza bir kaç fotograf atmak isteyen üç beş aylaksınız hepsi o kadar!

Eee siz bu konuda ne düşünüyorsunuz...Sizde forumda konu açtınız ve yorum yaptınız bu duruma yönelik...Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Katiliyorum size. Allah mekanlarini Cennet etsin.

0|1
    0|0
    • Bu olaylardan sonra 34 Suriye askeri Türk Havan Topu atışı öldürülmüştür.2 askerimizin bedelini onlara 34 askerinin canı ile ödettik ya benim g*tüm soğmadı.Keşke biraz daha öldürebilseydik!

• Insallah biter bu savaslar diyelim.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Mekanları cennet olsun

İntikam alınacak dedi nerde intikam?

Siyaset yapmak istemiyorum ama her konu iktidarın ne kadar kötü olduğunu gösteriyor .

0|0
    0|0
    • Aslında bu olaylardan sonra 5 Türk vatandaşı Suriyen'nin açtığı ateşle ölmüştür.Daha sonra Türk saldırısının ardından 34 Suriye askeri öldürülmüştür.2 askerimizin ve 5 vatandaşımızın canı onların 34 askerinin ölümüne neden oldu.Savaşsaydık intikam alsaydık kimbilir neler kaybederdiler!

Yükleniyor...