14 yaşındaki erkek çocuğuna,hocasının tecavüz etmesini duyduğunuz ilk an ağzınıza ne gelir?

+18 hariç ağzınıza gelen ilk şeyi yazar mısınız?

link

0|1
38|51

En İyi Kız Görüşü

• Görün işte insanlık ne halde böyle hayvanlara hiç bir ceza verilmiyor. Aynısı ona yapmak lazım bakalım nasıl oluyormuş tecavüz nasıl cezasız kalır iyice arttı bu durum küçücük çocuklara tecavüz ediyolar bu ülke de kadın olmakta suç erkek olmakta yaşamak suç burda her an başına bir şey gelebilir diye bekliyorsun nasıl bir şeyse artık milletin aklı hep orda kime nasıl saldırsam diye bekliyolar pislikler.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 37

• cemaatçi pislik

5|8
    0|2
  • Alay konusu olması neden inanmamak neden? İnsanlar çocuklarına kesinlikle tam güven duymalı konuşmalı sormalı. Hiç mi sormazlar yaa ne yaptın ne ettin diye? Hey yarabbim sinir harbi geçiricem ne iğrenç insanlar var dünyada. Cehennem boşa değil, hiç boşa değil.

0|1
    0|0
  • İşte bu insanlar cezalandırılmayı hak ediyor.

"Merhamet etmeyen,merhamet bulamaz."

Merhameti hak etmiyor böyleleri.

0|1
    0|0
  • ben soru baslığını okumamıstım... sorry. simdi soyluyorum ağzıma geleni: o hoca da innnş prostat kanserine yakalanır kendi sidiğinde boğulur inşş

0|2
    0|0
  • o* çocuğu...

2|2
    0|0
  • "Şeref yoksunu! Allah belasını bin türlü belasını versin, Allah'ın davası olsun" gelir...

2|1
    0|0
  • bir de ilmihal hocasıymış..terbiyesizler..

0|2
    0|0
  • islami çalışmalar içinde olduğu gerekçesiyle kimilerinin elinden alır devlet bu çocukları, yurda mahkum eder. koruma güdüsüyle yapar bunu. ama gereğini yapamaz. ne kötü şeyler oluyor..

0|1
    0|0
  • İğrenç bir şey bu! İnsanın tüm tüylerini diken diken ediyor. Ne iğrenç, ne haysiyetsiz insanlar var! Bunlara ne kadar hakaret edersen et yetmiyor gibi geliyor!

0|1
    0|0
  • Hay azgınlar :\

0|1
    0|0
  • idam ve hadım cezaları olmalı

2|2
    0|0
  • Şu an düşünemiyorum o haberi okuduktan sonra.

1|1
    0|0
  • onu kaplanların önüne atmak isterdimm. uçkuruna sahip olamayan rezil adii pislik sapık heriiiiffffffffffffffffffffffffffff

0|1
    0|0
  • laaaaaaaaaaan

0|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Vay pu.t ib.e kısaca

0|1
    0|0
  • Canli canli hadim edeceksin ki ibret olsun mubarek gunlerde

0|2
    0|0
  • +18 haric birsey gelmiyor aklima... ama ahk ediyor adi herif...

0|1
    0|0
  • Bu tarz olaylar cogu din adamlarinda var, yani +18 e girmeden yorum yapmak guc. Kutsal denilen degerlerinize hakaret eden sahislar bunlar iste. Igrenc varliklar ya.

0|1
    0|0
    • Nicelik bakımından azınlıkta olan diğer din adamları neden böyle değil acaba?

Din adamlarının sapıklığına dair belirtmiş olduğun istatistiklerin kaynağını nereden aldın?

• Hristiyan din adamlarinin oglanci oldugu genel olarak bilinen bir gercek ve bu ulkede din devlet alaninda on plana ciktigindan beri tecavuz olaylari artti hele ki haci hoca mevzulari daha dikkat cekici konumda olunca istatistige basvurmaya gerek kalmiyor.

• İnsanlik diplomayla olunmuyormus

1|1
    0|0
  • Herkesin arkasinda zengin bir aile yok ne yazikki.

Para=güç. Olan 14 yasndaki cocuga oldu

0|1
    0|0
  • Kimse psikolojik sorunları var. Allah yardım etsin 2sine de. :/

1|1
    0|0
  • Nerde ne olucağı belli değil hoca bile yapıyosa artık pes..

0|1
    0|0
  • Türkiye de yaşanmaz.

0|1
    0|0
  • Bu zikik beyinliye yaldir yaldir sovecegim icin yorum yapmayayim ben.

0|1
    0|0
  • yuh artık.

0|1
    0|0
  • Serefsiz herif.

2|1
    0|0
  • Kıyametin en belirgin alameti insanların bozulması hayvandan daha aşağı olması

0|1
    0|0
  • vicdansız bunun gibiler

0|1
    0|0
  • gözleirmden yaş geldi ya diyecek söz var mı sence ?

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 51

• Olay doğru olabilir ama içeriğinin doğru olduğunu sanmıyorum çünkü bu tarz haberlerde başta hürriyet olmak üzere sözcü ve radikal haberlerinin çok kez yalan olduğu ortaya çıktı.zaten bu haber tamamen doğruysa adamı cezaevinde öldürürler bu bir gelenektir öldürülmelidirde zaten öyle bir insanın yaşamasına ne gerek var

1|2
    0|1
  • Irıspı çıcığı

1|3
    0|0
  • İdam cezası Şart...şart.

Bu kadar hümanist olmak human asdf olmyanlara yaramıyor.

1|1
    0|0
  • gider o adama en sertinden tecavuz ederim. tam bir ors.pu olmusmuyum dedirterek videosu cekerim :)

0|2
    0|0
  • ben geri dönüşü olmadığı için hep idama karşı çıkmıştım ama bunu yapan bir insandan da hayatını geri kalanında insanlık beklenmez herhalde. tamam yine öldürmeyebilirler ama tecavüzcüler kesinlikle ağır cezalar almalı. o 5 askeri de unutmadan onların serbest bırakılması kahretti beni

0|1
    0|0
  • Bu Din Hocalarinda , ve Cami hocalarindada, böyle seyler azinlik degil.

Cocuklari tecavüz etmek isteyen herkes Kuran okulu aciyor.

Bu Dini insanlarda bu tür olaylar sik sik oluyor, Hristiyanlardada öyle.

Ama ona bagli bakanlik bu tür olaylari örtmeye calisiyor, burdada bakanlik bu olayi örtmeye calismis ama genede ortaya cikmis.

Kim kimbilir bu tür olaylar türkiyede nekadar oluyor.

Yazik, umarim o hoca , hapis cezasi yiyer.

0|2
    0|0
  • Şaşırdım ama yadırgamadım.

2|1
    0|0
  • o hoca denen mahluğa insan diyerek hitab eden arkdaşları kınıyorum , hepinizden özür diliyorum bu tip insanlara ceza evinde tutmak yerine her sabah belirli saatte yağlı kazığa oturtup insanların içine salalım bakalım sokağa çıkabilecek mi o acı ve utançla ceza evi bu piçe ödül

0|1
    0|0
  • Öğretmenya öğretimiş demek ki. O değilde şimdi fenistler atlar buraya erkekler daha çok yapıyor diye.

0|1
    0|0
  • çocuğu varsa inşallah aynı duyguyu oda yaşar onunda olğlunu siksinlerde anlasın nasıl bir şey olduğunu

0|1
    0|0
  • Gayet normal nerede din orada şiddet,kan,ölüm,tecavüz,taciz... link

0|1
    0|0
  • yaşasın atanamayan öğretmenler

0|1
    0|0
  • hadım etmek halk önünde hemde

3|1
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • Şimdi bu sarkozinin evladına doğru düzgün cezada vermez , 4-5 ayla dışarı salarlar. Ben böyle adaletin ... Böyle şerefsizlere ömür boyu hapis vericeksin...

0|2
    0|0
  • Küfür ederim

yazıklar olsun amk

0|1
    0|0
  • Hadım cezasının Türk anayasasına girmesi gerektiğini elbette hadımlıkla bırakmayıp ömür boyu hapisde vermeleri lazım ama burası türkiye ne insanlara kaldık çok üzücü ya yazıktır tecavüz cezasız mı bırakılır ya

0|1
    0|0
  • kesin tecavüzcünün serbest bırakılcağı geldi

0|1
    0|0
  • burası turkıye. oro.pu cocugu cok

0|1
    0|0
  • bunları halkın önünde yağlı kazığa oturtucaksın ki bidaha kimse cesaret edemesin.

0|1
    0|0
  • kanı bozuk

0|1
    0|0
  • hoca erkek mi dişimi ?

0|1
    0|0
  • allah aynısını onada yaşatsın

0|1
    0|0
  • anasını arvadını s.ktiğim

0|2
    0|0
  • Bi adam o*ysa o*dur o*. -Sansar Salvo

+18 hariç demişsin ama aklıma bu geldi.

0|1
    0|0
  • Başta kadındır sandım güldüm ne yalan söyliyim. ama bu şerefsizlik abi ana avrat sövesim geldi şerefsize.

0|1
    0|0
  • Allah bildiği gibi yapsin boylelerini insanmi bunlar yaaaaaaa!

0|1
    0|0
  • Bismiilah :O

0|1
    0|0
  • dünyanın çivileri oynamış derim

0|1
    0|0
  • sağın insanları maalesef böyle oluyor

0|2
    0|0
  • Erkekler Devam