Izmir aynı ligde 4 takımı kaldırabilir mi?

Bank Asya 1.Lig'de Göztepe'nin gelmesi ardından 4 İzmir takımı olacak. Sizce İzmir 4 takımı kaldırabilir mi? Maddi açıdan çok zor bence, ufukta bir birleşme de gözükmüyor.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ankara dedim Ankara göçtü : )) MG depremi :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence 4 takımı da kaldırır. Zaten en az 2 si küme düşer yine. Belki Ksk seneye cıkar süpere.

0|0
    0|0
  • ufff saçmalıyor bu izmir kulupleri bence! bir tanesi bile çıkamaz mı ya süper lige?

kasımpaşa,ibb,gs,fb,bjk en az 5 istanbul takımı var ligde. koskaca izmirde 1 tane bile yok artık.

ankarada bile 2 tane var. karadenizde şimdi samsunda cıktı 1 trabzon 2 samsun en az 2 tane karadeniz ekibi.

yazıklar olsun izmire.

0|0
    0|0
    • Zaten Bank Asya 1.Lig demiş arkadaş. Süper lig değil. :)

• buca izmir değil miydi

• öyle değil ya , ben bu takımların en azından birinin her sene düşmesini dahi planlayarakdan diyorum ki en azından biri düşenin yerine çıkabilmeli oyle bi potansiyel olmalı izmir ekiblerinde!

• Maddi açıdan izmir vermio ki parasını bu takımların o yüzden maddi sıkıntı olmaz ama sadece taraftar bakımından daha iyi olabilir , taraftar sayısı artacağını düşünüorum..

0|0
    0|0
  • bence o kadar takım çıkartmalarındaki anlam neydi anlamadım ki zamanında her mahallenin takımı olsun falan mı diye düşündüler 1 tane olsa maddi açıdan daha rahat ederlerdi zaten süper lige çıkmadıktan sonra pekte para konusunda rahat olmazlar

0|0
    0|0
  • Birleşme kim ile olacak? Altay ile Göztepe mi? Yoksa Buca ile Göztepe mi? Yoksa Karşıyaka, Göztepe mi? Saçmalama lütfen. Bu mümkün değil. Bence aklına ilk getiren insan sensin :). Bir İzmir'li böyle birşeye ihtimal bile vermez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...