Fenerbahçe Bu Kötu Futbolla İlk 2 ye Girebilirmi?

Yazik oldu gençlere adamlar tek kale oynadi fener şansa atti tane geçen sene bu kötü oyunla ilk 2 sizce mumkunmu? Bide 2. Yarida bütün derbileri deplasmanda oynayacak

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Evet çok kötü oynuyoruz ligde en çok gol atan takımız. En az gol pozisyonu veren takımız.
    Sonuçta Bjk gibi Kievden altı yemedik enzorlu gruptan birinci çıkdık.
    Gs gibi rakibimiz Dersimspor değil sende haklısın. Muslera olmasa Gs dün kaç kaç yenilirdi.
    Hakemler olmasa Bjk şu an ligde kaçıncı olur sen ilk bunlara bak sonra gel. Bizim kalemize gelmeyi öğrenin sonra rakibimiz olursunuz.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• İzlemedim maçı yorum yapamicam ama Fenerbahçe'nin 3 puan almasını bekliyordum zaten. Bjk ve bizim puan kayıplarımızdan sonra bu fırsatı tepmeyeceklerini düşündümki öylede oldu. Dediğine göre futbol olarak kötüymüş bilmiyorum.

0|0
    0|1
  • Elimde olsa hiçbir takımı ilk ikiye sokmam. O kadar kötü futbol oynanıyor Türkiye'de şu anda. Var sen düşün gerisini..

0|0
    0|0
  • sen bjk ve gs ye bak once

0|0
    0|1
    • Fenerden kotu değiller

• nasil kotu degiller?

• meselede her zaman iyi oyun degil cogu zaman dogru oyundur defansif hakimiyet ve yakaladiginida gol atmaktir bu gunki gencler bjk yi de gs yide kevgir ederdi

• Gençler eziyor ama geride tabi fırat aydınusta destek veriyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...