Farfan galatasaray transferinden haberim bile yok yalan demiş niye ısrar ediyoz?

Böyle spekülasyondan haberim bile yok demiş biz hala farfan gelecek diyoruz.bu sene çilek kim olacak?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• yalan haber

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yalanlaması normal ..

Gelcek inşallah Farfan..

0|1
    0|0
  • istediği para ödenirse tıpış tıppış gelir

0|0
    0|0
  • oha yuh,bence bu yalan bir haber.

spor haberlerinde bile bahsedildi farfan farfan diye.

0|0
    0|0
  • Gelecek o bence.

0|0
    0|0
  • haberin kaynağı doğruysa söyletiden ibaret anlaşılan

0|0
    0|0
  • Türk medyası arkadaşım ! her zaman her şey galatasaray lehine çalışıyor bu ülkede.. Adnan Polatı devirerek başlayan galatasarayı kalkındırma projesi tıkır tıkır işliyor transferler falanda hikaye.. her ne kadar pek fazla ilgilenmesem de sabah okuduğum kadarıyla di maria diye birini alıyomuş galiba galatasaray hatta 4 yıllık anlaşma imzalanmış diye yazıyodu real madrid de mi ne oynuyomuş.. Sence bu neyin nesi?

0|2
    0|0
    • di maria büyük yalan gelmez

• bence de gelmez yani araştırdım da galiba 35 milyon euro ya gitmiş madride ne.. 20 milyona galatasaraya gelecekmiş.. gs 20 milyon verip oyuncu alsın ben daha bişey bilmiyorum..

Erkekler Ne Diyor 6

• Gs yönetimi hedef şaşırtıyor

çarşıdan aldım farfan eve geldim erman

sözü boşa çıkartılmadı zaten

başka bir oyuncu ile ilgileniyorlar

0|0
    0|0
  • Aysal alcam dedimi alır yeterki isteyelim.Aysal düşünmüştür birşeyler inşallah gelir ama onun yerine başkasını alabilirdik.Nani

0|0
    0|0
  • sneijder de öyle demişti :) Ünal Aysal farfan diyorsa yeni kanat oyuncumuz farfan demektir ama bana sorarsan bu yılın çileği chedjou sonuçta thiago silvanın oynadığı bir ligde en iyi stoper seçildi :)

0|0
    0|0
  • Haim Revivo:"Türk gazetelerinde yazan tek doğru şey tarihtir."

0|0
    0|0
  • wesley sneijder de öyle diyordu, hatta kıçıyla gülüyordu, ama noldu.

0|0
    0|0
  • Farfan gelebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...