Endişeleniyorum bir öneri lütfen ......

merhaba arkdaslar hemen konuya gırecegım kafam allah bullak. abim ile yengemın arası ıyı degıldı aylardır abımın hayatında baska bırı varmıs sanırım bu sebepten ııce evden koptu gelıp gıtmez oldu bırde ustune boşanma davası açmış yengem en basta ben ıtıraz ederım asla bosnamam dıyordu ama suanda fıkrı değişti dun annesıyle konustum gonderın ıstanbula dıyor ona soyleyınce unu gozlerı parladı arada bırde cocuk var dunyalar tatlısı yegenım daha 4 yaşında abımde kalsa desem sorumsuzun tekı zaten yengem desen psıkolojısı bozuk kac defa ıntıhar gırısımınde bulundu ayrıca yengem annesının yanına gıtse bıle o kadın yagıza ne kadar bakar ki başkasının cocugu sonuçta buraya geldıgınde kucagına bıle almamıstı o yuzden en mantıklısı bızım gozumuzun onunde olması bır fıkır verın ne yapmalı bu durumda endısem tamamen yegenım ıcın

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk kaç yaşında eğer 7 yaşının altındaysa mahkeme o çocuğu zaten babaya vermez

1|0
    0|0
    • 4 yaşında anlıyorumda annesının durumuna anlattım abımle evlendıkten sonra babası gelmedı bıle buralara hıc annesı dogumuna dahı gelmedı bu aıleye cocuk nasıl verılır

• allah yardım etsin akıl fikir versin sizlerede sabır versin inşallah ne diyem

• amin teşekkür ederım

Erkekler Ne Diyor 6

• allah kolaylık versin zor bu işler ama

düzelir bir tarafı yokmu abinle konuşsan bir eşiyle düzeltmeye yanaşmıyormu hiç aldattığı kesinmi abinin eğer gerçekten başka biri varsa neden böyle bir ihanetin içine neden girmiş bunu önlemek lazım önce var olan aile tesisinin yıkılmasını engellemeli öyle hemen çocuğu kim alsın arayışına girmemelisniz.

0|0
    0|0
    • denedık canım dava 3 ay once acıldı zaten kadın bıraz dik başlı gezıp tozmayı cok sever asla laf dınlemez onun bıldıgı dorudur abım bundan hoşlanmaz aldatnda aldatılanda sucludur elbette bu eylme tek basına gerceklestırılmez ama ıkna olmuyorlar kadında ıkna olmuyor daha once evlılık yapmıstı 2 cocugu vardı onları bırakıp geldı abım ıcın sımdıde yegenım bılmıyorum kafam allak bullak

• abin ile eşi ayrılırlar. mahkeme çocuğu anneye verir. abin de ne kadar serseri olsa dahi çocuğunu mağdur etmez. masraflarını karşılar çocuk çalışmak zorunda falan kalmaz.

abartacak bir durum yok. abin ile eşi psiikolojisi bozuk yetişecek bir insan daha takdim ettiler dünyaya. ikisine de aferin

0|0
    0|0
    • pedegog randevularımız var her seansa 100 lıra verıyorum ben yegenım ıcın yeterkı saglıklı bı cocukluk gecırsın dıye ama olaylar su durumda kontrolumden cıktı ayrıca karsılmaz serserılık degıl onunkı bambaska bırsey

• Çocuğa yazik... Aile büyükleri ikna yoluna gidip vazgeçirsinler bir an once...

0|0
    0|0
    • biz hiç olmadı beraber yasayalım teklıfınde bulunduk ama hayır dıyor o zaman kocası eve hıc baglanmazmıs ıstanbula gıdınce baglanacak sankı

• doktor raporu alamayız gıtmez cunku komsu var şahit oda sahıtlık yapamrı bılmem

• Bunlarin Aile ilişkisi tamamen rayindan çikmiş... siz şahitlendirdikten sonra mahkeme onu oyle bir gonderir ki akli şaşar burda onemli olan hukuki süreci iyi yonetmek ve davayi Lehinize çevirebilmek onun için işi bilen çok iyi bir Avukata ihtiyaciniz var...

• bence bir cözüm bulunup buyukler tarafından davadan vazgecırılmelı buyuklerın

0|0
    0|0
    • aile ilişkilerımız ıı degıldır zaten yengemle kacarak evlendıler ondan sonra babamlada ılıskılerı yok denecek kadar azaldı

• rica etsem arkadaşlık istegımı kabul edermısın ordan yazayım sormak istedıgım öemlı seyler var

• boşasın daha iyi

0|0
    0|0
    • boşanmaları umrumda değil ama cocuk var ortada onun hayatı ne olacak annesının bır ısı yok meslegı yok sıgıntımı olacak tanımadıgı ınsanların yanında

• anneannesı dedesı tanımadıgı ınsanlar mı

• malesef evet dıyorum ya dogumuna bıle gelmedıler kaçarak evlendıklerı ıcın sadece ccugun adıı bılıyolar

• 0|0
    1|0
    • çok özür ya, yanlış yere cevap verdim :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Çocuğu siz alın bence. Yazık, içim gitti.

1|0
    0|0
  • Bi çocuk anneden ayrılmamalı.. Anne içinde yıkım olur çocuk içinde..

1|0
    0|0
    • kadın çocugu fırına koyarım calısır bana bakar bende calısırım dıyor okulu ne olacak hadı baslarını sokacak brı ev buldular bır cocuk okutmak kolaymı bu zamanda

• Peki yengene sahip çıksanız birlikte yaşasanız belki onunda psikolojisi düzelir biraz..

• denedık ben gelmem dıyor haftanın 5 gunu akiam 5 lere kadar gezen bır ınsan bıze gelse bu kadar rhat olmaz bılıyor

• hem kadını çıldırtmışsınız hemde hala konuşuyorsun. senin abin karıdan kızdan eve gelmezken o çocuk büyüyemez. biri kırsın şunla abisinin ağzını yüzünü.

en iyi yer annesinin yanı ! !

0|0
    0|0
  • annesinin yanında olmalı çok ayrılmalarını istemiyordunuz abine biri sahip çıkaydıı aklını başına

0|0
    1|0
    • 25 yasında adam ayrıca telefonuna bılgısayarına el koyamazdık ya ben asla dogru bumuuyorum elbette ama olan olduşu ancozum arıyorum sorunun tanımını değil

• konuşmaaa

• allahım ya bılen bılmeden yorum yapan beynı olmayıp fıkrı olan ınsanlar !

Yükleniyor...