Duyduğunuz veya Yaşadığınız Uçak Hikayeleriniz Var mı Arkadaşlar?

Bugün internete gezinirken uçak hikayelerine denk geldim arkadaşlar. Gerçekten inanılması güç hikayeler var. Okurken gülme krizlerine girdim. Bir şeyi itiraf etmek gerekirse ben daha önce uçağa binmedim. Yakın zamanda bir seyahat etmeyi düşünüyorum. Biraz bilgi edinmek istedim internette. Araştıra araştıra konu artık yaşanılan maceralara,hikayelere kadar geldi :) hem sizin yaşadığınız olaylar varsa şahit olduğunuz şeyler var bunları paylaşırsanız sevinirim. Hem de benim bilgi vermiş olursunuz bende aydınlanmış olurum. Şimdiden teşekkür ederim hepinize.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Canım aşağıda yazılı yorumlardan sakın korkma. Bu anlatılanlar binde bir oluyor genellikle. Benim işim gereği yılda 8-10 kez biniyorum uçağa ve daha başıma hiç garip bir olay gelmedi. İçin rahat olsun. :)) En rahat ve güveniir ulaşım yolu uçaktır kesinlikle.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) aydınlattığın için güzel insan. bakalım hem heyecan var içimde hem de biraz türbülansa girerse uçak diye korkuyorum. inşallah her şey iyi olur.

• sağol çok teşekkür ederim sanırım işe yarıyor gibi :)

• Ne demek, rica ederim. Kasma kendini çok, korkacak bir şey yok. :))

Erkekler Ne Diyor 14

• Trabzon uçağıda kafamı cama yasladım gözlerimi kapattım. biraz dalmıştım ki, yanımdaki omuzumu dürttü: "hemşerum, uyuyor musun? trabzona mı cideyruk?" bir insanın uyuduğu dürterek mi kontrol edilir?:)

1|0
    0|0
    • :) ahahah süpermiş bu.

• hostesler geldi yardımcı pilot geldi. yapmayın beyefendi lütfen diyorlar. bu ise daha yüksek perdeden kuran okuyor. o atmosferde düşeceğiz çığlıkları, bağıranlar, ağlayanlar. ben bile etkilenmiştim.

• :) etkilenmemek mümkün değilki.

• az önce o haberi ben de okudum, yılda 1 2 kez ucaga binerim. beklenti kısmına katılıyorum. kendim yapmamış olsam da birbirini okşayan çifleri gördüğüm oldu. heyecanlı birşey.

1|0
    0|0
  • çok sık uçan biriyim..bir keresinde yanımda oturan ve uçmaktan çok korkan ama uçmak zorunda olan bayanın türbülans geçince aynen maçlardaki gibi totem yapıp elini yanağında tutması ve inenen kadar çekmemesi karşılaştığım ilginç olaylardan sadece birtanesi.. (allahtan kısa Ankara İstanbul uçusyduda 15-20 dakikada kurtuldu tıemden )

1|0
    0|0
  • Bana da erotik içerikli hikayeler anlatmışlardı.Uçağa bindiğimde benden daha yakışıklı hostesler vardı.

1|0
    0|0
  • pegasus'un en çirkin hostesleri bana denk geldi fantezi bile yapamadım bok gibiydi uçakta zaten otobüsten bile dardı nerde o amerikan filmlerindeki hangar gibi uçaklar kıçım başım millete sürter o dar koridorda diye tuvalete bile gidemedim yeminne

2|0
    0|0
    • benimde netten araştırmalarıma göre dediğin gibi içi küçük arkadaşım :) hostesler hep güzel olur diye düşünüyor insan ama olay güzellik olmuyor diksiyon nasıl, insan iletişimleri nasıl,boy kilo nasıl dili var mıbunlara bakılınca güzellik geride kalıyor.

• tabi güleryüzlü olurlar millet korkudan " oolum bana su getir" kızım bana bir topkek ver" diye emir yağdırmıyolar otobüsteki gibi :)))

• :) ama daha beter olaylar oluyor bunu okuyunca daha ii anladım :)

• ben hep kendi arabamla seyehat ettiğim için uçağa hiç binmedim

1|0
    0|0
  • Ankara-Almanya uçağındaydım uçak türbülansa girmişti ama öyle böyle değil eşyalar filan düştü yukardaki bagajdan, son duaları etmeye başlamıştım ki uçak normale döndü sağ salim indik yere

1|0
    0|0
  • gece uçusındayız yağmur var. kadın ağlıyor vip geçmek istiyormus oradası güvnliymiş

2|0
    0|0
  • THY dışında uçuş yaparsan cebinde bozuk para bulundur su ve diğer her sey ücretli

1|0
    0|0
    • ben kendi sitelerinden okudum bunu ikram olduğu yazılıyor. diğer yiyecekler sadece paralıymış.

• Ben hiç uçağa binmedimkişu ankendimi çok aşşağlanmış hissettim :( otobüse bindim ama

1|0
    0|0
    • öyle deme ya bir gün binersin bu imkansız değilki ayrıca binmesende bir eksiklik değil.

• haklısın ben öylesine yazdım zaten :D

• daha önce helikoptere bindim uçağa binmedim hiç

1|0
    0|0
  • bodrum uçağında tuvaleti tıkamıştım:D

1|0
    1|0
  • Thy de ikramlar ücretsiz,diğerlerinde ücreti ama olsun uçarken onunda keyfi başka,kalkış ve inişlerde heyecanın olacaktır ama kısa süreliktir,cam kenarı seçersen daha eğlenceli olur dışarıyı izlersin,güvenlik yönünden uçak kadar güvenlisi yoktur onlarca kez uçtum eğerki sende başlarsan emin ol otobüs yolculuğu sana işkence gelecektir,gideceğin il e yakın mesafe havaalanı olsa bile onu tercih edeceksin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Viyana - İstanbul arasi ucuyoruz ucakta kizartma kokusu var annene menüde kizartma var herhalde dedim ,annem yan koltukta oturuyordu caktirma arkanda oturan adam ekmek arasi kizartma yapmis yiyor dedi :-s

Izmir - viyana arasi ucuyoruz arkadasla , arkadasim kiz su yastiklardan iki tanesini sok cantaya kücük bana lazim olur dedi , ucalta 3 görevli sayin ... Diye basima geldi nasil korktuysam ben almiyacsktim aslinda dedim, görevlide boarding kartiniza baka bilirmiyiz dedi , gösterdim tsk iyi ucuslar dedi :)))

1|0
    0|0
    • ahahah :) işte bu çok iimiş canım ya. özellikle son yazdığına çok güzeldi.

• Tanıdığım var THY'de çalışan neler neler anlattı Allah'ım... Güleyim mi üzüleyim mi bilemedim... Kalp krizi geçiren bir adamı kurtardığı için teyzeler şapur şupur mu öpmemiş, çocuklar kokpite mi girmemiş, gariban bir hostesin türbülans yüzünden eyvah düşüyoruz demesiyle yaşananlar mı dersiniz neler var neler...

1|0
    0|0
    • aynen öyle gülsenmi üzülsenmi bilemiyorsun ama bugün benim okuduğum hikayeler gerçekten inanılır gibi değildi :)

• Daha fazlasını anlatsınlar hele bir...

En çok teyzelerin sıraya girip öpmesine güldüm şimdilik... Kalp masajından dağılmış zaten kişi yorgun üniforma deseniz hali kalmamış terden sudan teyzeler sırada ama...

• :) aynen ya bende ona güldüm.

• benim erkek arkadaşım ne kadar korkmadığını söylesede yağmurlu ve fırtınalı havadaki yolculuğumuzu unutamıyorum şekilden şekile girmişti :)

bir defasında da kuzenim hostesi telefonun uçak modun da olduguna ikna edemedi eski zamandı ama pek akıllı telefonlar falan yoktu zaten

öyle çokta olaylı yolculuklar yaşamadım binerim sandviçimi yer ineriimm :)))

1|0
    0|0
Yükleniyor...