Kapat

Her sene Fenerbahçe rakibi neden değişiyor?

Her sene Fenerbahçe rakibi değişiyor tek değişmeyen Fenerbahçe peki neden her yıl rakibimiz değişiyor yoksa çok mu büyük takımız. Siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• hakemodası basan başka takım yokki fener lider olur gerisi hikaye..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her sene şampiyonluk adayı değişirken Fener de işte onunla mücadele edip ikinci olan oluyor. Ondan. Ayrıca bu büyük takımın taraftarı hakem olmasa liderlik yarışında bile tutunamayacağı sezonlar daha dün gibi herkesin aklındayken hakemden falan da sürekli şikayet ediyor.

0|0
    0|0
    • Ondan dimi şampiyonlukda size fark atmışız sende haklısın.

• He mk he, hala aynı terane. Şampiyonluk farkı 4, bu sene büyük ihtimalle gene Beşiktaş olacak, olacak 3, artık seneye ne olur bilmem.

Belki Fener adam gibi yönetilir diyecem, ama muhtemelen FFP ve Aziz YIldırım'ın dandik yönetimi derken gene kendi ayağına sıkıp mala bağlar.

SOnra siz de işte 'Adil yönetim, rererörö' dersiniz.

• Eğer hakemler olmasa şu an Bjk kaçıncı olurdu sen onu söyle sadece iki maça bak Burdsa Ts maçlarını kaybetse kaçıncıydı şu an diğerlerini bırak bizden olsun.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Son zamanların müzmin ikincisi , bu sene ilk ikiye bile giremeyecek

1|1
    0|0
  • başakşehirle arasında 10 puan fark var ne rakibi? :D

0|0
    0|0
    • Sezon bitti mi. Sezon bitince şampiyon olan takım diyeceksiniz. Hakem olmadan Bjk neoldu bak istersen.

• Ben takım tutmuyorum, 3 büyük takımda hakemler tarafından kollanmıştır lig tarihi boyunca. Buna hayır diyende bilgisiz ya da yalancıdır.

• büyüksünüzzz:D

0|0
    0|0
  • Fenerbahceyle oynamak onlari sarmiyorki rakipler degisiyorrr

0|0
    0|0
  • pardon da kendini dev aynasinda mi goruyon ilk 3te bile yoksunuz neyin rakibi

0|1
    0|0
    • Sezon bitti galiba öyle mi.

• sezon bitmedigine gore bu ego ne rakip vs. Şu an siz kimin rakibisiniz mesela ilk 3 e bile giremeden.

Yükleniyor...