Çok çaresızım lutfen gercek anlamda bılgısı olan yazsın :((

bır kedım var ..lutfen okuyun :( 3-4aydr belkı daha fazla bızde kuzenlerım bırakıp gıttı alcaz dedıler almadılar bende bı yer bulana kadar ona bakayım dedım ama yok kımse bakmıyor ıstemıyor nete koysam ordan bulabılcegımı dusunmuyorum tanımadgım ınsanlar falan olmaz yanı zor ıs cnku kedı cok yabanı bır kısıye alısıyor en fazla 3-4 sonrasını yabancı goruyor ev kedısı yanı.barınaga goturcektım en son cok kotu bı yer oldugunu soyledıler ıcıme sınmedı bızım dukkana getırdım ama saklanıyr ve cıkmıyor cok korkak titrıyor resmen onu oyle gordukce ıcım acıyor arabanın altında kalcak buralarda falan :(evde kuslarım var saldırıyor onlara .sız olsaydınız benım yerımde napardınız ?boyle bır durum yasayan var mılutfen yazın alısırmı sokaga ya da nasıl olcak bu ıs fıkrı olanda yazabılır ne olur zekı arkadaslrım :)lutfen

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gün içinde azdan azdan dışarı bırak, gitsin gelsin. Evin önüne de yem kabını koy, dolansın dışarı alışsın yavaş yavaş. Belli bir zaman sonra tamamen alışır o. bu araada cins/cinsiyet ve yaşı nedir?

0|0
    0|0
    • yok ya alıscak gıbı degıl bılmıyrm beklıyrm yanı dukana gtrdm cıkmıyr saklanıyr ıcerde ınsallah alısır ama alıssa bıle bılmıyrm arabanın altında ezılırmı korkuyorum onun ıcın .getırıp gotrcem ıste eve

• barınaklar kedi almaz diye bılıyorum. Benım bır sürü veteriner arkadaşım var ordan bılıyorum, ayrıca barınak çalışanı veterınerlerden bırısı de kankam olur...

• adam gelın bakın verın kedınızı dedı

Erkekler Ne Diyor 4

• bulunduğun şehirde hayvansever dernekleri arastır. onlarla iletişime geç. sana yardımcı olacaklardır.

0|0
    0|0
    • hayvansever derneklerı?onlar almaz lar kı bakmazlar ev ararlar ona evınde bakcak ınsan varmıdır bılemedım bı bakayım netten saol

• eğer ev kedisiyse sıkaklarda yapamaz ama bakamıyorsan bence ver basınağa o kadarda kötü değil diye biliyorum en azından bizim burdaki barına iyi yani

0|0
    0|0
    • barınakta yapablırmı acaba bana okdr alıskın kı annesı gıbıyım hep yanmda dıbımde baskasından cok korkuyr ordakı ınsnalardn cok korkar:(

• gtcem zaten gezıcem ılk once bır tesekur ederım zamn ayrdgn ıcın

• rica ederim

• ver bana benim kedimle iyi anlaşır

sanırsam ben bakarım

0|0
    0|0
    • kac kedın var nerde bakıyrsun

• hangı sehırdesın :)

• istanbul

• pet shop ücretsiz var alırlar

0|0
    0|0