Enstrümanların Şarkı İçinde Raks Ettiği..?

Hani bazen sözden,besteden daha ön plana çıkar dinlediğimiz şarkıda ki enstrümanların sesi.O kadar baskındır ki şarkıyı sırf o yüzden dinleriz. Ya da ben öyleyim bilmiyorum.Bazen başa alıp alıp dinlediğim bile olur.Alır götürür başka bir yerlere..

İşte , enstrümanların aşkını anlatan bildiğiniz parçaları paylaşırsanız sevinirim..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik müzik zaten bu temele dayanıyor, senfoni denen süpersonik bir şey varken anaakım içerisinden kalitelisini aramaya gerek yok.

Klasik dinlemiyorum illa da isim istiyorum diyorsan, Miles Davis iyi bir insandır mesela This is Jazz olur olaya girmek için, sonra Summertime olur..

link

link

Sonra etnik müzik de bu olaya oldukça yatkındır. Buena Vista Social Club olur, ne bileyim Gritos de Guerra olur. Hep güzel şeyler bunlar.

link

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen raks etsen karşımda?

1|0
    0|0
  • enstrümanların gücüne ben de inanırım link

1|0
    0|0
  • aklımda gerçekten yok ama şunu isterim iphone da bir uygulama sayesinde ortamdaki çalan müziğin hangisi olduğu bulunuyormuş işte böyle bir şey kullanabilseydim

1|0
    0|0
  • link

bunu dinle bir bakalım

1|0
    0|0
  • dayanamıyorum yazacam ahhahaha çok seveceksin afyonumu patlatıyor bu şarkı malesef 4 seviyede olmam lazım mış

0|0
    0|0
  • rast gelirsem yazarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende şarkıların o kısımların seçip alırım :) emir tutuşmayan kalmasinda nakarat kisminda zil sesi mesela ayrı bir keyif katıyor şarkıya , şarkının bestecisi emrah karadumana bunu yazmıştım dikkatmnden dolayı teşekkür etmişti :)

1|0
    0|0
  • İnsan mutluyken ezgisini aşıkken sözlerini dinlermiş :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...