Bu sineği tanıyanınız var mı ne yapacağım ben bunlarla?

böyle sivrisinektente küçük bok rengi olan ısırınca acıtıyo adiler . hiçbir şey diyemiyorum şu an haklarında. bütün heybetine rağmen yenilgiye uğramış bir komutan misali, sözcükler boğazımda düğümlendi ve ağlıyorum şu an. çaresizim çaresiz.

o değil bunların verdiği o yakma hissinin ısırıktan değil üflemekten kaynaklı olduğunu duydum. üfleyip yakıyorlarmış. olm hasta mısınız? oldu olacak enseme üfleyin, telefonu arayıp nefes alışverişlerinizi dinletin filan he? onu da yapın. i*neler. bir sivrsinek bile bu kadar zalim olamaz. hamamböcekleri bile daha anlayışlı, karşına alıp insan gibi konuşunca toz oluyorlar. hele peygamber develeri ve çekirgelerdeki o özel hayata saygıya, kelebeklerdeki naifliğe, karıncalardaki o ciddi "sen bana karışma ben de sana karışmayayım" tavrına bakınca daha bir iğreniyorum sizden. piç kuruları.

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• yakarca diyorum en iyi cevabı alıyore ^^

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• ne çektin be gizli kullanıcı:D

0|0
    0|0
  • Kitap yazmalısın

0|0
    0|0
  • Çok sevimli buldum seni ..:))

0|0
    0|0
  • hani Derler Ya küçük eyler büyük eyler başarır işte bu laf o :) oluyor galiba

0|0
    0|0
  • Niye küfür ediyon be sineğe :(

0|0
    0|0
  • 2 saat önce birtanesine denk geldim resmen orgazmı yaşamış delik açmış kolumda

0|0
    0|0
  • Ahaha sesli güldüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sinek kovar sık

0|0
    0|0
  • yakarca diyolar ama asıl adı tatarcık sivrisinekten bin kat beter :) tüm hayvanlar aleminden özür dileyerek söylüyorum ki çıt çıkartmadan sinsi sinsi kanınızı emen o* çocukları bunlar.evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...