Emenike Galatsaraya gelse Müthiş Olmaz mı?

Emenike Galatsaraya gelse Müthiş Olmaz mı ?

Emenike yi kimse bilmezken ptt liginder karabükte takip ediyordum zaten Karabük birinci idi o sene.. inanılmaz goller atuyordu rakip defansı bir hulk gibi dağıtıyordu.. dedim yok böyle bir forvet.. kensin galatasaraya almalıyız diyordum.. çeşitli spor sitlerinin yorum bölümlerine almalıyız diye yorum yapıyordum.. ilk sezonunda karbükte oynadı süper ligde

.. ve özellikle Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarında şov yapıp herkesin gözüne girdi.. o an korktum.. çünkü Fenerbahçe kendisine karşı çok iyi oynayan futbolcuları genelde alan bir takım.. dedim kesin fener alır ve aldı da.. fenerde ilk sezonunda müthişti.. ama Fenerbahçe bir futbolcu öğütme klubü olduğu için emenike yi de harcadılar.. adamı kanatlarda oynatıp mahfettiler.. emenike

biraz da hagi gibi çocuk bir futbolcu... hafif sırtının sıvazlanması lazım ve tolerans gösterilmesi lazım.. fener bunu yapmadı.. fener taraftarı da sow kadar emenikeyi pek sevmedi... hala söylüyorum türkiyenin en iyi yabancı hücumcularından biridir... ve fener için bu sene de çoğu maçta kritik goller atmıştır.. golcülüğünün yanında gol atmasa bile defansın dengesini bozan çok güçlü bir futbolcu

.. ve her zaman bir Galatasaraylı olarak fener olduğu için kıskandığım üç futbolcu dan biri olmuştur.. diğer ikisi m topal ve Gökhan gönüldü.. hazır fener istemiyorken menike gibi bir oyuncu bize çok iş yapar snieder bruma ve eminke üçlüsü orta saha sağlam olduğunda rakip tanımaz diye düşünüyorum... siz ne dersiniz?

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...