Emenike Galatsaraya gelse Müthiş Olmaz mı?

Emenike Galatsaraya gelse Müthiş Olmaz mı ?

Emenike yi kimse bilmezken ptt liginder karabükte takip ediyordum zaten Karabük birinci idi o sene.. inanılmaz goller atuyordu rakip defansı bir hulk gibi dağıtıyordu.. dedim yok böyle bir forvet.. kensin galatasaraya almalıyız diyordum.. çeşitli spor sitlerinin yorum bölümlerine almalıyız diye yorum yapıyordum.. ilk sezonunda karbükte oynadı süper ligde

.. ve özellikle Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarında şov yapıp herkesin gözüne girdi.. o an korktum.. çünkü Fenerbahçe kendisine karşı çok iyi oynayan futbolcuları genelde alan bir takım.. dedim kesin fener alır ve aldı da.. fenerde ilk sezonunda müthişti.. ama Fenerbahçe bir futbolcu öğütme klubü olduğu için emenike yi de harcadılar.. adamı kanatlarda oynatıp mahfettiler.. emenike

biraz da hagi gibi çocuk bir futbolcu... hafif sırtının sıvazlanması lazım ve tolerans gösterilmesi lazım.. fener bunu yapmadı.. fener taraftarı da sow kadar emenikeyi pek sevmedi... hala söylüyorum türkiyenin en iyi yabancı hücumcularından biridir... ve fener için bu sene de çoğu maçta kritik goller atmıştır.. golcülüğünün yanında gol atmasa bile defansın dengesini bozan çok güçlü bir futbolcu

.. ve her zaman bir Galatasaraylı olarak fener olduğu için kıskandığım üç futbolcu dan biri olmuştur.. diğer ikisi m topal ve Gökhan gönüldü.. hazır fener istemiyorken menike gibi bir oyuncu bize çok iş yapar snieder bruma ve eminke üçlüsü orta saha sağlam olduğunda rakip tanımaz diye düşünüyorum... siz ne dersiniz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen ben istemiyorum takımda sebepleri.

1- Sürekli kendini göstermeye yıldız olma çabasında pas atılacak yerde atmaz çalıma girer ya da gol olması çok zor olan yerlerden şut çeker pozisyonları harcar.
    Hız filan var ama gerisi yok işte.
    2- Yedek kalınca surat asıyor.
    3- Oyundan alınınca triplere giriyor takımı gol atınca yedek kulübesinde sevinmiyor surat asıyor.
    4- Sosyal medyadan Fenerbahçe'yi silmesi, formayı çıkartarak sahayı terk etmesi.

Arkadaş santraforda denendi zamanında dünyaları kaçırdı bencilce oynamaya yine devam etti yedek kalınca da surat asıyor takımın huzurunu bozuyor.
    Advocaat büyük olasılıkla gönderecek Wiel'le beraber istemiyor çünkü. Şahsen bende istemem.
    Fernandao, Emenike gönderilmeli.
    Zamanında ben spor sitelerine filan yazardım Lukaku'yu alalım hazır piyasası ucuzken diye almadılar şimdi yüksek hayatta alamazlar. Gomis'i de yazdım onu da almadılar. Balotelli dedim onu da almadılar bir ara piyasası çok ucuzdu Balotelli'nin almadılar o zamanlar. Şimdi Fransa da döktürüyor takımı lider şuanda.
    RVP gidici gibi duruyor bir kaç santrafor lazım bize ki Sow kiralık geldi daha duracak mı belli değil.
    Gomez gelirse Gomez alınabilir, Jorgensen, Enes Ünal, gibi oyuncular alınabilir aslında. Belotti'de olabilir mesela.

Ayrıca Emre'nin gönderilmesi büyük bir hataydı.

0|0
    0|0
    • sen fenerlisin herhalde.. başlığı iyi oku bence.. bana galatasaraya gelmesini istediğimi söyledim fenerde kalsın demedim.. her futbolcu oyundan alnınca trip yapar.. RVP yapmadı mı periera ya.. emre aykut ile hroz kavgası yapmadı mı zamanında.. Caner sorunlar çıkarmadı mı ilk zmanlarında oyundan alındığı zamanlar... ben bu sene izlediğim bütün fener maçlarında emenike hep gol attı.. ve asistte yaptı.. olmayan pozisyonda ilk mencester maçında 2. gol müydü neydi köşeye kadar götürdü topu olmayan pozisyona rvp ye gol attırdı... kendi takımından da örnek verim.. bruma da bencil.. ama biz yine de ller üstünde tutuyoıuz çünkü kalitesi belli ne yapcağı belliş olmaz.. siz fener taraftarı emenikeyi sevmiyosunuz.. sevmiyosanız bize gelsin diyorum bende ; )

• Fenerliyim. Soruyu okudum bende diyorum ki giderse gitsin istediği takıma. Vitor ile Aykut sorunluydu. Sırf rekoru geçilmesin diye Alex'i takımda istemeyen camia'ya düşman etmek isteyen de oydu. Mesela bakıyoruz Real Madrid'i örnek alalım yıldızlar topluluğu olan bir takıma. James sürekli yedek 80 milyona alınmış bir futbolcu fakat. Adam sadece yedek kalmayı sevmediğini belirtiyor gidipte forma çıkartmıyor takımın filan huzurunu bozmuyor. Ronaldo'yu oynatmadı Deportivo maçında Zidane Ronaldo'nun rahat hat trick yapıp gol kralı olabileceği bir maçtı oysa. Benzema bir aralar Morata'nın yedeğiydi gidipte takımın huzurunu bozmadı. Benim demem takımın huzurunu bozan kim olursa olsun takımda yeri yok istediği takıma gidebilir. Şahsen isterse dünyaları kaçırsın 1 metreden boş kaleye bile atamasın ama takımın huzurunu bozmasın o zaman gidipte Emenike'ye laf eden olmaz.

• bence periera iyi bir teknik adamdı.. aykutta haklısın.. ben sadece orda her oyuncu çıkarııldığında ya da yedek kaldığında tepki yapar dedim bu normal.. bizde de forma atanlar oldu.. Selçuk da yaptı.. bir türk sonuçta.. hatta türkler daha çok yapıyor bunu... ben yazımda dedim emenike çocuk gibi.. balotelli de öyle mesela.. dah beterleri de var mesela ibrahimoviç adam mütş golcü ama yüreyen sorun.. bazı futbolculara tölerans göstermen lazım... emenike 5 lik olan maçta izlemiştim ilk haftalarda mı neadam çok iyiydi bir anda kesik yedi.. hatta benim hoşuma gitti emenike oynamıyor diye.. her neyse bana göre emenike çok bir hücum oyuncusu golcü demiyorum bak hücum oyuncusu diyorum.. onu da şu anki haline göre söylüyorum ilk geldiğinde fenerde 12 gol atmıştı.. mesela hangi maçtı en son Avrupa maçımıydı neyd, i defansı yatırdı sonra kaleciyi yatırdı golünü atmıştı... bence iyi oyuncu... ve umarım gönderirisiniz : ) biz de alırız:..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• sanmam

0|0
    0|0
  • aman Allah yazdıysa bozsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...