2016 2017 şampiyonu Galatasaray?

2016 2017 şampiyonu galatasaray olacak diyorum dün kötü oynamamıza rağmen deplasmanda berabere kaldık osmanlıspor çok sağlam takım fenerde iş yok besiktaş her maç hakem sayesinde kazanamayacağına göre başakşehiri şampiyon yapmazlar devre arası forvet sağbek transferiyle şampiyon olur her şampiyon olduğumuz da hissettim bu senede hissediyorum siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dünkü maci kazansaydikk çok iyi olucakti ya

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• AĞzından bal damlıyor hadi inşaAllah :) Şu lartlarda şampiyon olursak zaten büyük büyük başarıdır.

0|0
    0|0
  • umudum yok bir yere kadar bu şans devam eder ama şampiyon olmak için sistematik bir plan olmalı. transferi falan da unut paramız yok futbolcu almaya. 5 milyon euro verdiğimiz oyuncu sezonu kapadı gider sakat oyunculara para saçarsak daha çok bekleriz şampiyonluğu.

0|0
    0|0
  • ya sen futboldan anlamiosun ya da Fener diye baska mavlclari izliyorsun bu arada ara tranferde siz transfer yaparken otekileri bos beklemicek besiktas babeli aldi bile Fenerbahce de sosa diolar

0|0
    0|0
  • evet bencede. dün çok önemli bir puan. fenerde bu hafta puan kaybederse. süper olur.

0|0
    0|0
  • osmanlı macında galatasaray döküldü emin ol buna zemin buz tutmasaydı osmanlı 4-5 atardı Beşiktaş iyi oynamıyor fakat 2. yarı takviyelerle taliscanın donmesıyle izlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Galatasaray şampion

0|0
    0|0
  • Galatasaray şampiyon olamaz bu sezon, güldürmeyin beni

0|0
    1|0
  • dabi dabi

0|0
    0|0
  • fenerde iş yokmu? bir galatasaraylı olarak şu anda ligin en iyi futbolunu fenerbahçe nin oynadığına kalıbımı basarım

0|0
    0|2
    • Renktaş şaka mısın liderle arasında kaç puan fark var tüpçüyü karşılarına aldı başarılı olmaları imkansız

• Şampiyon FENER

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu kötü oyunla ilk 3 e bile girmeyecekken şampiyonluk diyorlar ahaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fenerbahçee

0|0
    0|0
  • hadi inşallah

0|0
    0|0
  • insallah

0|0
    0|0