Eski sevgilinin ilgisi nasıl çekilir?

Eski sevgilimin dikkatini çekmeyi ve bana geri dönmesini istiyorum, sizce bunu duygularımı belli etmeden nasıl yapabilirim? Geri dönmek istediğini biliyorum, mesaj atmak için bahane arıyor ama ben taviz vermiyorum, bana yaptıklarından acı çeksin istiyorum. Yaratıcılığı olan yazsın bakalım :)

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• bana sen mi mesaj attın özelden de...yaa bu ara baya mesaj atan var uff kim bunlar yaa şeklinde ara onu...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• paranoyakmısın. hem dönmesini istiyorsun hemde geri dönmek istediğini biliyorsun buna taviz vermiyorsun.

ayrıca neden acı çektirmek istiyorsun. sonuçta sevdiğin. insan sevdiğini üzermi

0|0
    0|0
    • sevdiğim için bana yaptıklarını unutamıyorum. ama o bunları unuttu mu, nasıl bilmiyorum. Eğer bana dönmeye çalışır da konuşursak bu konuyu, en azından nasıl biri olduğunu anlarım ve bu unutmamı kolaylaştırabilir. evet öyle bir durumdayım ki unutmak için paranoyaklaştım

• dövüşmeyin sevişin koklasın

• ee bıraktın daha iyisii bulamadın tabii geri dönmek istiyion ama tükürdüğünü de yalamak isteiyorsun. ne biçim insansınız lan siz :D

0|0
    0|0
  • daha hala ne istiyorsun sen allahtan belanı mı ? kıskandırmakmış kızlardan bu yaptıklarından dolayı nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Siz bayanlar bu yüzden kaybediyorsunuz.Sen burda ilgi bekleyedur.Bu esnada birisi hayatına girerse , o zaman pişmanlıgı yaşayacaksın.

0|0
    0|0
  • dostum çaresizsin :d şaka yaptım üzülme alttakilerin dediğini yap bilmiyorum eski sevgilileri arkadaş olarak görüyorum üzme kendini :d gizli üyeye yüz verilmez ama :D hadi gine yırttın pek kızları teselli etmem

0|0
    0|0
  • Fazla naz aşık usandırır. Fazla naz yap geri dönmesin. Ohh mis. Bırak bu işleri..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eskiden olduğundan daha bakımlı ol ve onunla konuşurken fazla yüz verme

1|0
    0|0
  • her zaman ağır başlı ol. kendinde deidğin gibi ona dönmek içi hevesli gibi görünme. ağır ol her zaman. karakter sahibi ol. ve onun karşısında ezik duruma düşme. kendinden emin ol kısaca.

1|0
    0|0
  • Sana ne yaptı peki ?

0|0
    0|0
  • gerçekten sana dönmeye niyeti varsa emin ol peşinden koşar diğer durumda yapman gereken boşvermek

0|0
    0|0
Yükleniyor...